DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Mieszkania i apartamenty w Krakowie

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.
Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Jeśli szukają Państwo ekskluzywnego mieszkania w Krakowie (Stare Miasto, Śródmieście) bądź gotowego domu jednorodzinnego na obrzeżach miasta (Zabierzów), z pewnością znajdziecie Państwo u nas interesującą ofertę sprzedaży.

dk_img

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. oferuje szeroki wybór nieruchomości w Krakowie: luksusowe mieszkania i apartamenty w Śródmieściu oraz nowe domy w Zabierzowie. Zapewniamy zawsze najwyższy standard wykonania, wysokiej klasy rozwiązania architektoniczne, przemyślane, funkcjonalne projekty budynków i starannie wybrane, dogodne lokalizacje naszych inwestycji.

Kamienica NOVA

Mieszkania i apartamenty ul.Prochowa 9

nova_gl

Kamienica NOVA to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum miasta w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych nad Wisłą.

mieszkania i apartamenty gotowe więcej

Kamienica Perłowa

Apartamenty ul.Feldmana 6

kam-per

Kamienica Perłowa to nowy budynek o interesującej, eleganckiej architekturze, który harmonijnie wpisuje się w otoczenie sąsiednich kamienic z okresu międzywojennego.

mieszkania i apartamenty gotowe więcej

Domy Pod Leśną Skałą

bliźniaki, Zabierzów

zabierzow_gl

Nowe, kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Zabierzowie przy ul. Kamiennej, w odległości około 15 km od centrum Krakowa.

więcej

Willa Pod Modrzewiami

mieszkania, ul. Olszyny 8a

widok-2-BILBORD_05.04.2013

Budynek zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa – między ul. Olszyny a Narzym­skiego, w oto­cze­­niu cha­rak­te­rys­ty­cznych, międzywo­jennych willi.

więcej

Copyrightrd by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2014
sitemap