DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Mieszkania i apartamenty w Krakowie

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.
Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Jeśli szukają Państwo ekskluzywnego mieszkania w Krakowie (Stare Miasto, Śródmieście) bądź gotowego domu jednorodzinnego na obrzeżach miasta (Zabierzów), z pewnością znajdziecie Państwo u nas interesującą ofertę sprzedaży.

banner_dkJako firma deweloperska, od wielu lat działająca z powodzeniem na terenie Krakowa, mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkania oraz domy w najwyższym standardzie, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Jeżeli szukacie Państwo apartamentu w Krakowie gotowego do zamieszkania, w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji (Stare Miasto, Grzegórzki), zapraszamy do obejrzenia Kamienicy Perłowej i Kamienicy NOVEJ.
To budynki stworzone z dbałością o każdy detal, eleganckie i wyjątkowe, o których niebanalny wygląd zadbali doskonali architekci oraz wybitny krakowski rzeźbiarz.

Także w Śródmieściu, w sąsiedztwie przedwojennych willi i ogrodów Olszy, zlokalizowana jest kameralna Willa pod Modrzewiami – perełka nowoczesnej architektury o wyjątkowo funkcjonalnych wnętrzach
i pięknych tarasach.

Z myślą o Klientach, którzy pragną uciec od zgiełku miasta, budujemy nowoczesne, przeznaczone dla aktywnych domy jednorodzinne w Zabierzowie, położone na wyjątkowo malowniczej działce, a jednocześnie tuż za granicą Krakowa.

Kamienica NOVA

Mieszkania i apartamenty ul.Prochowa 9

nova_gl

Kamienica NOVA to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum miasta w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych nad Wisłą.

mieszkania i apartamenty gotowe więcej

Kamienica Perłowa

Apartamenty ul.Feldmana 6

kam-per

Kamienica Perłowa to nowy budynek o interesującej, eleganckiej architekturze, który harmonijnie wpisuje się w otoczenie sąsiednich kamienic z okresu międzywojennego.

mieszkania i apartamenty gotowe więcej

Domy Pod Leśną Skałą

bliźniaki, Zabierzów

1 główne

Nowe, kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Zabierzowie przy ul. Kamiennej, w odległości około 15 km od centrum Krakowa.

więcej

Willa Pod Modrzewiami

mieszkania, ul. Olszyny 8a

willa elew 1 copy-01 09 14

Budynek zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa – między ul. Olszyny a Narzym­skiego, w oto­cze­­niu cha­rak­te­rys­ty­cznych, międzywo­jennych willi.

mieszkania i apartamenty gotowe więcej

Copyrightrd by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2014
sitemap