DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Mieszkania i apartamenty w Krakowie

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.
Luksusowe mieszkania i apartamenty na sprzedaż w Krakowie

Jeśli szukają Państwo ekskluzywnego mieszkania w samym centrum Krakowa lub gotowego domu jednorodzinnego na obrzeżach miasta, nasza oferta sprzedaży z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

dk

Wyjątkowe apartamenty w Krakowie oraz nowoczesne domy w pobliskim Zabierzowie wyróżniają się najwyższym standardem oraz doskonałą lokalizacją z wygodnym dojazdem i pełną infrastrukturą. To miejsca, w których warto zamieszkać.

Luksusowe mieszkania - Kraków Stare Miasto

Kamienica Perłowa i Kamienica NOVA to niepowtarzalne miejsca położone w samym sercu Krakowa. Eleganckie apartamenty w Krakowie o najwyższym standardzie powstały w prestiżowych lokalizacjach w dzielnicach Stare Miasto i Grzegórzki. Budynki zaprojektowano z wyczuciem smaku i elegancją. Nad ich funkcjonalnością i nietuzinkową estetyką czuwali renomowani architekci i artyści, którzy starannie dopracowali elewacje i każde wnętrze.

Kamienica NOVA

Mieszkania i apartamenty ul.Prochowa 9

nova_gl mieszkania i apartamenty gotowe więcej

Kamienica Perłowa

Apartamenty ul.Feldmana 6

kam-per mieszkania i apartamenty gotowe więcej

Apartamenty - Kraków Śródmieście

Kameralna Willa pod Modrzewiami to perełka nowoczesnej architektury, położona w Śródmieściu, na terenie malowniczej, zielonej Olszy, wśród międzywojennych willi. Jej mieszkańcy z pewnością docenią przemyślane, funkcjonalne wnętrza oraz duże, zachęcające do wypoczynku tarasy i ogródki.

Willa Pod Modrzewiami

mieszkania, ul. Olszyny 8a

willa elew 1 copy-01 09 14willa elew 6 copy_01 09 14 mieszkania i apartamenty gotowe więcej

Domy w Zabierzowie

Z myślą o tych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym domu jednorodzinnym z ogrodem, nie rezygnując z bliskości miasta, powstało kameralne osiedle Domów pod Leśną Skałą. Funkcjonalne, nowoczesne domy z garażem i tarasami są malowniczo położone na widokowej działce w Zabierzowie. Znakomita lokalizacja pozwala na łatwy dojazd do miasta i korzystanie z pobliskich sklepów, marketów, szkół i przedszkoli.

Domy Pod Leśną Skałą

bliźniaki, Zabierzów, ul. Kamienna 35

1 główne3 WSZYSTKIE DOMY GOTOWE więcej

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2016
sitemap

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywne, luksusowe mieszkania i apartamenty w Krakowie (stare miasto, centrum). Gwarantujemy wysoki standard sprzedawanych mieszkań.