Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Aktualna oferta sprzedaży mieszkań i domów

Mieszkania i apartamenty gotowe

Kamienica NOVA – Apartamenty w Centrum Krakowa

nova_gllogo kam nova 1Wyjątkowy, luksusowy bu­dy­­nek apartamentowy zlo­kali­zowany przy ul. Procho­wej 9, na granicy dwóch dzielnic: Kazimierza i Grzegórzek. Krótki spacer wystarczy, by dotrzeć stąd do miejsc znaczących dla historii Krakowa: na Wawel, do kościoła na Skałce i zabytków Starego Miasta. Blisko też na Bulwary Wiślane, gdzie czekają trasy rowerowe, restauracje na barkach i plaża z basenem. W sąsiedztwie znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz.

Kamienica NOVA to połączenie elegancji, nowoczesności i wyjątkowej wygody. Wykończenie elewacji frontowej naturalnym kamieniem oraz przemyślana aranżacja przestrzeni wspólnych nadają inwestycji luksusowy charakter. Monitorowane wejście prowadzi do holu poprzez elegancki pasaż. Posadzki części wspólnych wykończono białym i czarnym marmurem, mozaikę pasażu ułożono z granitu. Jakość zasto­sowanych rozwiązań przestrzennych i technicznych dorównuje standardom prestiżowych budynków powstałych w elitarnych dzielnicach europejskich stolic.

W luksusowym, kameralnym budynku powstało tylko 31 apartamentów, które mogą być łączone oraz aranżowane i urządzone zgodnie z życzeniem Klientów.

Willa pod Modrzewiami – Śródmieście Kraków

logo_modrzew_2willa elew 1 copy-01 09 14Inwestycja zlokalizowana w Śród­mieściu Krakowa – między ul. Olszy­ny a ul. Narzymskiego, w oto­czeniu międzywojennych willi i nie­wysokiej zabudowy wielorodzinnej.

Biuro „3D-architekci”, odpowiedzialne za projekt tego kameralnego budynku, w bardzo efe­kto­wny sposób połączyło zastosowanie nowocze­snych form architektonicznych z wpisaniem nowej inwestycji w kontekst sąsiednich, między­wojennych willi. Luksusowy charakter budynku podkreślają efektowne elewacje i najwyższa jakość każdego detalu. Położenie inwestycji w drugiej linii zabudowy oraz zieleń otaczających ogrodów zapewni mieszkańcom komfort mieszkania i wypoczynku.

W ofercie mieszkania trzypokojowe o pow. od 60,5 m2 do 75,4 m2 oraz czteropokojowe apartamenty o pow. 96 m2. Każde mieszkanie ma balkon lub taras, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające do tarasów ogródki. Wyjątkowo funkcjonalne projekty mieszkań zapewnią Klientom pełen komfort i wygodę.

Kamienica Perłowa – Apartament na Starym mieście

kam-perlogo_perNowy budynek o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, poło­żo­ny przy ul. Feldmana 6 – w sąsiedztwie ul. Karmelickiej. Spacer do Rynku Głównego zajmuje mniej niż kwadrans, a w po­bliżu znajdują się tradycyjne miejsca wy­po­czynku krakowian, Planty i Park Krakowski. Najpiękniejsze zabytki Krakowa, szkoły i uczel­nie oraz ulubione miejsca rozrywki są na wyciągnięcie ręki. Przy tym Kamienica Perłowa, ukryta w cichym zaułku, gwarantuje mieszkańcom spokój i atmosferę prywatności. Budynek  harmonijnie wpisuje się w otoczenie sąsiednich kamienic z okresu międzywojennego, wyróżniając się niebanalną elewacją z szarego łupka i czarnego marmuru.

Domy gotowe

Domy pod Leśną Skałą w Zabierzowie

1 głównelogo_zabKameralne osiedle domów jedno­rodzinnych w Zabierzowie, około 10 km od centrum Krakowa. Zna­komita lokalizacja zapewnia dobry dostęp do pobliskich punktów usługowych, szkół, sklepów i marketów, a także łatwy dojazd do centrum Krakowa.

Osiedle położone  jest na wzgórzu, na działce z pięknym widokiem, w otoczeniu nowych domów oraz w sąsiedztwie rezerwatu Skała Kmity. Inwestycja obejmuje aktualnie 8 domów w zabudowie bliźniaczej i 4 domy w zabudowie szeregowej. Całe osiedle jest ogrodzone, z bramą otwieraną pilotem i wideodomofonem przy furtce.

Oferujemy funkcjonalne i nowoczesne domy o powierzchni 126,75m2 (parter i I piętro). Otwarty garaż pod każdym z nich pozwala na parkowanie 2 samochodów. Każdy dom posiada instalację kominkową. Atutem projektu są tarasy: na parterze, z wyjściem z pokoju dziennego oraz na piętrze, z wyjściem z obu sypialni. Działki o powierzchni od 2,85 ara do 4,08 ara pozwalają na zaprojektowanie ogródka przy każdym domu.

Lokale użytkowe

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia, ul. Pilotów 2E, Kraków

Budynek biurowy BENACO z parterem handlowo-usługowym to nowoczesny obiekt klasy A, zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa, wyposażony w recepcję i całodobową ochronę, klimatyzację, windy, garaż podziemny, parking dla rowerów i miejsca parkingowe przed głównym wejściem. Lokale handlowo-usługowe na parterze są łatwo dostępne dla klientów dzięki własnym wejściom z zewnątrz budynku. Frontowe witryny, doskonale widoczne z ul. Pilotów i zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, przyciągną uwagę przechodniów. Dostępne powierzchnie: 90 m2www.benaco.plrzut BENACO parter (1)-1

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2018

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywne, luksusowe mieszkania i apartamenty w Krakowie (stare miasto, centrum). Gwarantujemy wysoki standard sprzedawanych mieszkań.