Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Aktualna oferta sprzedaży mieszkań i domów

Mieszkania i apartamenty gotowe

Willa pod Modrzewiami – Śródmieście Kraków

logo_modrzew_2willa elew 1 copy-01 09 14Inwestycja zlokalizowana w Śród­mieściu Krakowa – między ul. Olszy­ny a ul. Narzymskiego, w oto­czeniu międzywojennych willi i nie­wysokiej zabudowy wielorodzinnej.

Biuro „3D-architekci”, odpowiedzialne za projekt tego kameralnego budynku, w bardzo efe­kto­wny sposób połączyło zastosowanie nowocze­snych form architektonicznych z wpisaniem nowej inwestycji w kontekst sąsiednich, między­wojennych willi. Luksusowy charakter budynku podkreślają efektowne elewacje i najwyższa jakość każdego detalu. Położenie inwestycji w drugiej linii zabudowy oraz zieleń otaczających ogrodów zapewni mieszkańcom komfort mieszkania i wypoczynku.

W ofercie mieszkania trzypokojowe o pow. od 60,5 m2 do 75,4 m2 oraz czteropokojowe apartamenty o pow. 96 m2. Każde mieszkanie ma balkon lub taras, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające do tarasów ogródki. Wyjątkowo funkcjonalne projekty mieszkań zapewnią Klientom pełen komfort i wygodę.

Domy gotowe

Domy pod Leśną Skałą w Zabierzowie

1 głównelogo_zabKameralne osiedle domów jedno­rodzinnych w Zabierzowie, około 10 km od centrum Krakowa. Zna­komita lokalizacja zapewnia dobry dostęp do pobliskich punktów usługowych, szkół, sklepów i marketów, a także łatwy dojazd do centrum Krakowa.

Osiedle położone jest na wzgórzu, na działce z pięknym widokiem, w otoczeniu nowych domów oraz w sąsiedztwie rezerwatu Skała Kmity. Inwestycja obejmuje aktualnie 8 domów w zabudowie bliźniaczej i 4 domy w zabudowie szeregowej. Całe osiedle jest ogrodzone, z bramą otwieraną pilotem i wideodomofonem przy furtce.

Oferujemy funkcjonalne i nowoczesne domy o powierzchni 126,75m2 (parter i I piętro). Otwarty garaż pod każdym z nich pozwala na parkowanie 2 samochodów. Każdy dom posiada instalację kominkową. Atutem projektu są tarasy: na parterze, z wyjściem z pokoju dziennego oraz na piętrze, z wyjściem z obu sypialni. Działki o powierzchni od 2,85 ara do 4,08 ara pozwalają na zaprojektowanie ogródka przy każdym domu.

Lokale użytkowe

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia, ul. Pilotów 2E, Kraków

Budynek biurowy BENACO z parterem handlowo-usługowym to nowoczesny obiekt klasy A, zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa, wyposażony w recepcję i całodobową ochronę, klimatyzację, windy, garaż podziemny, parking dla rowerów i miejsca parkingowe przed głównym wejściem. Lokale handlowo-usługowe na parterze są łatwo dostępne dla klientów dzięki własnym wejściom z zewnątrz budynku. Frontowe witryny, doskonale widoczne z ul. Pilotów i zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, przyciągną uwagę przechodniów. Dostępne powierzchnie: 90 m2. www.benaco.pl

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2018

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.