Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Dom jednorodzinny w Rząsce, osiedle Na Stoku

Wyjątkowy, stylowy dom jednorodzinny wraz z malowniczo położonym, urządzonym ogrodem o powierzchni 11 arów, na obrzeżu kameralnego osiedla. Na dwóch kondygnacjach mieszkalnych (pow.  134 m2) mieszczą się 4 duże sypialnie, przestronny, jasny salon z antresolą i kominkiem oraz dwie wyposażone łazienki. Zadaszona drewniana weranda (16 m2) i dwa balkony to idealne miejsca do spokojnego odpoczynku i podziwiania rozległych widoków na  Las Wolski z Kopcem Piłsudskiego. W przyziemiu znajduje się garaż na dwa samochody i doświetlone pomieszczenie gospodarcze (pow. przyziemia 54 m2).
Dom gotowy do zamieszkania od zaraz!

Doskonała lokalizacja – zaciszne, bezpieczne osiedle, niedaleko centrum miejscowości z potrzebną infrastrukturą (szkoły, przedszkole, ośrodek zdrowia, sklepy, markety, usługi), bardzo dobry dojazd do centrum Krakowa (około 15 min., wygodne połączenia komunikacji miejskiej i kolejowej).

Cena: 980 000 PLN brutto
Zapraszamy do oglądania domu!
Kontakt tel.: 795 142 459, 604 363 415

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2018

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywne, luksusowe mieszkania i apartamenty w Krakowie (stare miasto, centrum). Gwarantujemy wysoki standard sprzedawanych mieszkań.