Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Willa pod Modrzewiami – Śródmieście

Budynek zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa – między ul. Olszyny a Narzymskiego, w otoczeniu międzywojennych willi i ich ogrodów oraz niewysokiej zabudowy wielorodzinnej.

logo_modrzew_2Biuro „3D-architekci”, odpowiedzialne za projekt tego kameralnego budynku, w bardzo udany sposób połączyło zastosowanie nowoczesnych form architektonicznych z wpisaniem nowej inwestycji w kontekst sąsiednich, międzywojennych willi. Luksusowy charakter bu­dynku podkreślają efektowne elewacje i najwyższa jakość każdego detalu.

Inwestycja położona jest w Śródmieściu, przy ul. Olszyny 8a, w drugiej linii zabudowy. Niedaleko stąd do nowoczesnego węzła komunikacyjnego – Ronda Mogilskiego, co zapewnia szybkie i wygodne połączenie komunikacją miejską z każdą częścią Krakowa. W pobliżu znajdują się sklepy i punkty usługowe, a przy ul. Pilotów m. in. market Alma i market budowlany Castorama.

W trzypiętrowym budynku powstało jedynie 12 apartamentów, po trzy na każdej kondygnacji. W ofercie mieszkania trzypokojowe o pow. od 60,5 m2 do 75,4 m2 oraz czteropokojowe o pow. 96 m2. Każde z nich posiada balkon lub taras, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające do tarasów ogródki. Pod bu­dyn­kiem znajduje się obszerny garaż podziemny z 17 stanowiskami. Wszystkie kondygnacje łączy cicho­bieżna winda.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby, które chcą posiadać ekskluzywny apartament w Krakowie, wyróżniający się wysoką jakością wykonania oraz dogodną lokalizacją.

DK-DEVELOPMENT Sp. z o. o. zrealizowała „Willę pod Modrzewiami” jako inwestycję firmy BENACO Sp. z o. o. Sp. k.

Budynek otrzymał zgodę na użytkowanie.

Tabela cennika apartamentów

Kliknij na wiersz wybranego mieszkania, aby otworzyć rzut

Nr Piętro Pokoje Powierzchnia użytkowa(m2) Balkony/ tarasy Cena 1m2 brutto z VAT (zł/m2) Cena brutto z VAT (zł)
1 parter
SPRZEDANE
2 parter
SPRZEDANE
3 parter
SPRZEDANE
4 I piętro
SPRZEDANE
5 I piętro
SPRZEDANE
6 I piętro
SPRZEDANE
7 II piętro
SPRZEDANE
8 II piętro
SPRZEDANE
9 II piętro
SPRZEDANE
10 III piętro 4 95,93 42 10 300 988 079
11 III piętro
SPRZEDANE
12 III piętro
SPRZEDANE

Lokalizacja inwestycji

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2018

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.