DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Oferowane lokale biurowe

LOKALE HANDLOWO-USŁUGOWE NA PARTERZE DO WYNAJĘCIA, ul. Pilotów 2E, Kraków

parterBudynek biurowy BENACO z parterem handlowo-usługowym to nowoczesny obiekt klasy A, zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa, wyposażony w recepcję i całodobową ochronę, klimatyzację, windy, garaż podziemny, parking dla rowerów i miejsca parkingowe przed głównym wejściem. Lokale handlowo-usługowe na parterze są łatwo dostępne dla klientów dzięki własnym wejściom z zewnątrz budynku. Frontowe witryny, doskonale widoczne z ul. Pilotów i zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, przyciągną uwagę przechodniów. Dostępne powierzchnie: 36,6 m2 -311 m2. www.benaco.pl

Lokal biurowy na sprzedaż, ul. Chałupnika 4, powierzchnia: 280,10 m2

Biuro 4Gotowy, całkowicie wykończony lokal biurowy o powierzchni 280,10 m2, poło­żony na parterze budynku przy ul. Chałupnika 4. Atutem nie­ru­cho­mości jest jej doskonała lokalizacja w po­bli­żu ul. Pilotów, między Rondem Mogilskim i Rondem Młyńskim, zapewniająca dobry dojazd samochodem i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Do sprzedania wraz z lokalem 9 miejsc postojowych: 5 w garażu podziemnym (1 miejsce: 30 000 PLN netto) i 4 na parkingu zewnętrznym (1 miejsce: 18 000 PLN netto). Budynek wraz z garażem i otaczającym terenem jest monitorowany i ogrodzony (z bramą otwieraną pilotem oraz z furtką z domofonem). Samodzielny, wydzielony lokal usługowo-biurowy ma założoną księgę wieczystą.

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2017

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywne, luksusowe mieszkania i apartamenty w Krakowie (stare miasto, centrum). Gwarantujemy wysoki standard sprzedawanych mieszkań.