DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Lokal biurowy na sprzedaż, ul. Chałupnika 4, powierzchnia 280,10 m2

Gotowy, całkowicie wykończony lokal biurowy o powierzchni 280,10 m2, położony na parterze budynku przy ul. Chałupnika 4. Atutem nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja w pobliżu ul. Pilotów, między Rondem Mogilskim i Rondem Młyńskim, zapewniająca dobry dojazd samochodem i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.
Do sprzedania wraz z lokalem 9 miejsc postojowych: 5 w garażu podziemnym (1 miejsce: 30 000 PLN netto) i 4 na parkingu zewnętrznym (1 miejsce: 18 000 PLN netto). Budynek wraz z garażem i otaczającym terenem jest monitorowany i ogrodzony (z bramą otwieraną pilotem oraz z furtką z domofonem).
Samodzielny, wydzielony lokal usługowo-biurowy ma założoną księgę wieczystą.

Charakterystyka lokalu:

Powierzchnia lokalu: 280,10 m2.
Ilość pomieszczeń: 17
– w tym 7 pokojów do pracy, sala konferencyjna, kuchnia, 2 łazienki i 1 WC, 3 pomieszczenia gospodarcze (pełniące rolę archiwum) i obszerne korytarze. Wyjścia z pokojów na tarasy i balkony.

Wyposażenie

Lokal całkowicie wykończony i wyposażony, pełna instalacja teletechniczna (instalacja telefoniczna – TPSA, instalacja internetowa w każdym pokoju – ISTS), oświetlenie, centralne ogrzewanie z lokalnej kotłowni. Łazienki i kuchnia wykończone i wyposażone.
Lokal posiada dwa wejścia – z zewnątrz budynku i z klatki schodowej. Okna drewniane.

Cena lokalu:

1 890 000 zł netto.

Kontakt telefoniczny:

795 142 459

Plan lokalu

lokal

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2017

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywne, luksusowe mieszkania i apartamenty w Krakowie (stare miasto, centrum). Gwarantujemy wysoki standard sprzedawanych mieszkań.