Mieszkania i apartamenty w Krakowie

O nas

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. – Domy, mieszkania i apartamenty

Spółka DK-DEVELOPMENT działa na rynku mieszkaniowym w Krakowie od 1996 roku. W pierwszych latach działalności firma specjalizowała się w budowie prestiżowych osiedli domów jednorodzinnych na obrzeżach Krakowa. Następnie realizowała kameralne osiedla mieszkań i domów w rejonie ul. Mała Góra. Aktualnie firma prowadzi działalność deweloperską głównie w zakresie budowy i sprzedaży luksusowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji.

Zarząd i pracownicy to zespół profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i budowlanej, a także specjaliści w dziedzinie finansów, sprzedaży, marketingu i reklamy. Właścicielem firmy i prezesem zarządu jest architekt Dorota Koźmińska, należąca do grona doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w Krakowie, działająca w tej branży od 1992 roku. Firma jest od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie i przestrzega zasad etyki zawodowej.

Nagrody i wyróżnienia:

 • BUDOWA ROKU 2007
  DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. została laureatem ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu BUDOWA ROKU 2007. W konkursie – organizowanym od 18 lat otrzymaliśmy nagrodę II stopnia za realizację inwestycji Apartamenty Krakowskie Cztery Korony w Krakowie przy ul.Pilotów. Generalnym wykonawcą osiedla była firma Chemobudowa-Kraków S.A, a osiedle zaprojektowało biuro architektoniczne UNIPROJEKT z Łodzi.
 • Krakowski Mieszkaniowy Deweloper Roku 2008 i nagroda Złotego Sokoła
  W kolejnej III edycji konkursu organizowanego co dwa lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań o tytuł Dewelopera Roku nasza firma uzyskała tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2008 i nagrodę Złotego Sokoła. Uzyskanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności i sprawności działania, a także profesjonalizmu i wysokiego standardu w zakresie realizacji inwestycji i obsługi klienta.
 • Tytuł Gepard Biznesu 2011 i Efektywna Firma 2011
  Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” na podstawie analiz finansowych i rankingów branżowych przyznała firmie DK-DEVELOPMENT tytuł Efektywna Firma 2011 i wyróżnienie w konkursie wśród 50 tysięcy podmiotów gospodarczych.
 • Spółka DK-DEVELOPMENT otrzymała nagrodę Złotego Sokoła i tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2012
  za stabilną i utrwaloną pozycję firmy funkcjonującej na rynku deweloperskim, osiągniętą poprzez konsekwencję w działaniu na rzecz tworzenia pozytywnego wizerunku, opartego na bezpieczeństwie i wysokiej jakości obsłudze klienta oraz na dobrze zorganizowanej, fachowo prowadzonej działalności deweloperskiej.
 • Wyróżnienie w Konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2014
  za „konsekwentne utrzymywanie wysokiego standardu działalności deweloperskiej, połączone z dbałością o zachowanie dobrego wizerunku firmy w jej relacjach z Klientem” oraz za inwestycję Kamienica NOVA, jako „interesującą realizację plomby mieszkaniowej, dobrze wpisującej się w kontekst miejsca” i zastosowane tam „nowatorskie rozwiązania przestrzeni wspólnych budynku”.
 • Nagroda Best Quality 2014
  otrzymana podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Katowicach; Best Quality to ogólnopolski program promujący najwyższe standardy jakości i zarządzania, prowadzony przez redakcję „Forum Przedsiębiorczości”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”.

DK-DEVELOPMENT współpracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz ze sprawdzonymi wykonawcami. Budowy realizowane są głównie w technologii tradycyjnej, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Nasze dotychczasowe realizacje:

 • Zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Mała Góra w Bieżanowie – kameralne osiedle 4 budynków o łącznej liczbie 36 mieszkań,
 • Osiedle domów jednorodzinnych Dębowy Park przy ul. Jana Korepty w Krakowie – kompleks 34 domów jednorodzinnych, wolnostojących i w zabudowie szeregowej.
 • Osiedle Czereśniowy Sad przy ul. Mała Góra w Krakowie – osiedle czterech kameralnych budynków o łącznej liczbie 45 mieszkań, wraz z parkingiem i placem zabaw.
 • Osiedle Apartamenty Krakowskie Cztery Korony – ekskluzywny kompleks mieszkalny w Śródmieściu Krakowa, składający się z czterech budynków – razem 129 mieszkań. Osiedle to jest strzeżone i monitorowane, posiada rozległy teren rekreacyjny, boisko do siatkówki, plac zabaw, garaże podziemne i parkingi.
 • Bursztynowy Dom przy ul.Chałupnika 4 (Olsza) – budynek wielorodzinny od 3 do 5 -ciu pięter, łacznie 82 mieszkania ; garaż podziemny, parking, plac zabaw . Inwestycja bezpieczna ; ogrodzona, zamknięta i monitorowana.
 • Kamienica Perłowa – Apartamenty przy ul.Feldmana 6 (w sąsiedztwie ul.Karmelickiej), dzielnica Stare Miasto. Ekskluzywna nowa kamienica, w której znajduje się 14 apartamentów, jeden lokal użytkowy na parterze i garaż podziemny. Niezwykle wysoki standard wykończenia obiektu.
 • Kamienica Nova – w Krakowie przy ul. Prochowej 9, 31 apartamentów.
  inwestycja zakończona w listopadzie 2012 roku, pozwolenie na użytkowanie.
 • Willa pod Modrzewiami – w Krakowie przy ul. Olszyny (dzielnica Olsza), 12 apartamentów. Inwestycja zakończona, otrzymała pozwolenie na użytkowanie.
 • Domy pod Leśną Skałą – w Zabierzowie przy ul. Kamiennej 35, aktualnie 8 domów o powierzchni 126,75 m2 w zabudowie bliźniaczej i 4 domy w zabudowie szeregowej (docelowo do 14 domów).
 • BENACO – budynek biurowy  z parterem handlowo-usługowym to nowoczesny obiekt klasy A, zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa, wyposażony w recepcję i całodobową ochronę, klimatyzację, windy, garaż podziemny,

Nasi architekci

Do projektowania naszych inwestycji zaprosiliśmy najlepszych architektów oraz cenione biura projektowe. Dbamy o to, aby każdy z naszych budynków wyróżniał się piękną formą i funkcjonalnością. Oddając tak istotne zadanie, jakim jest wykonanie projektu, w ręce renomowanych specjalistów, mamy pewność, że możemy zaoferować naszym Klientom lokale najwyższej jakości, w których mieszkanie stanie się przyjemnością.

Uniprojekt, główny architekt: Iwona Gortel

Uniprojekt Sp. z o.o. to renomowane biuro architektoniczne, z którym współpracowaliśmy przy projektowaniu luksusowej Kamienica NOVA. Ta łódzka firma funkcjonuje na rynku nieruchomości  od 25 lat. Biuro znane jest z realizacji znakomitych projektów budynków mieszkalnych, które zostały docenione także w Niemczech. Główni architekci biura to: Iwona Gortel, Lidia Dutkiewicz i Helena Kurmanowicz.

Marian Róg Firma Architektoniczna, główny architekt: Marian Róg

Marian Róg Firma Architektoniczna to cenione krakowskie biuro projektowe, z którym współpracowaliśmy przy realizacji trzech inwestycji: Kamienicy Perłowej, Kamienicy NOVEJ oraz  osiedla Domów pod Leśną Skałą. Firma ta cieszy się dużą renomą – jej zespół niejednokrotnie został wyróżniony w ogólnopolskich konkursach urbanistyczno-architektonicznych.

Iliard, architekt Wojciech Witek

Iliard Archiecture & Project Management to biuro projektowe z siedzibą w Krakowie, z którym współpracowaliśmy przy realizacji biurowca BENACO i Kamienicy NOVEJ. Jego zespół tworzy kilku renomowanych architektów. Projekty ich autorstwa zostały zrealizowane w wielu miastach Polski. Firma doskonale rozpoznaje oczekiwania przyszłych mieszkańców nieruchomości. Jej architekci potrafią w niezwykle udany sposób  wkomponować  nowe budynki w istniejącą zabudowę.

3D Architekci, główny architekt Witold Padlewski

3D Architekci Sp. z o.o.  to renomowane biuro projektowe z Krakowa, specjalizujące się w projektowaniu budynków mieszkalnych, z którym mieliśmy przyjemność współpracować podczas prac nad Willą pod Modrzewiami. Firma na stałe zaznaczyła swoją obecność na mapie polskiej architektury – do tej pory budynki wielorodzinne zaprojektowane przez zespół 3D Architekci zostały zrealizowane w kilkudziesięciu miastach Polski.

DK-DEVELOPMENT w telewizji Kraków

Zapraszamy do obejrzenia naszych zrealizowanych inwestycji w kontekście zabytków krakowskiej architektury – w czterech odcinkach programu „Nasze domy” produkcji TVP Kraków.

Nasze domy odc. 16 – Kamienica NOVA

Nasze domy odc. 6 – Kamienica Perłowa

Nasze domy odc. 7 – Kamienica Perłowa

Nasze domy odc. 5 – Bursztynowy Dom

Piszą o nas

Deweloper to męski zawód? Mieszkania spod kobiecej ręki?

Wyborcza.pl Kraków

Pierwszego stycznia 2015 roku na łamach internetowego wydania krakowskiej Gazety Wyborczej ukazał się artykuł poświęcony Dorocie Koźmińskiej (DK-DEVELOPMENT) i Stanisławie Barskiej (Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka ) – kobietom, które nie tylko doskonale znają rynek nieruchomości, ale także od wielu lat odnoszą na nim znaczne sukcesy. Jak kształtuje się sytuacja na krakowskim rynku nieruchomości? Czy kobiecie trudniej osiągnąć tak wiele? Jak będzie rozwijała się krakowska urbanistyka? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedzi w artykule.

Zapraszamy do lektury >>

Komfort dla wymagających

Forum Przedsiębiorczości, nr 6 (16), 11 lipca 2014

Luksusowa kamienica w samym centrum Krakowa? Nic dziwnego, że Kamienica NOVA wzbudza zainteresowanie mediów. W wydaniu Forum Przedsiębiorczości z lipca 2014 znajdą Państwo informacje o tej i innych inwestycjach DK-DEVELOPMENT. Tutaj można przeczytać artykuł w formacie PDF (str. 3) >>

Mieszkania z górnej półki

KB Projekt Biuro Architektoniczne

Czytając artykuł na stronie Biura Architektonicznego KB, dowiedzą się Państwo więcej na temat zrealizowanych inwestycji i dalszych planów DK-DEVELOPMENT. W tekście nasi specjaliści oceniają także sytuację na krakowskim rynku nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu >>

Dzielnica Grzegórzki w Krakowie

apartamenty.pl

Kamienica NOVA – ekskluzywny apartamentowiec w centrum Krakowa – położona jest właśnie na granicy Grzegórzek. Gościnnie na stronie portalu apartamenty.pl nasi specjaliści opowiadają o historii i zaletach tej krakowskiej dzielnicy. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym artykułem >>

Wyjątkowe inwestycje w wyjątkowych lokalizacjach

MPN, 06/2015

W czerwcu 2015 po raz kolejny na łamach Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości ukazał się artykuł przybliżający najnowsze inwestycje DK-DEVELOPMENT. W numerze można przeczytać więcej na temat szczegółów takich inwestycji, jak Domy pod Leśną Skałą w Zabierzowie i Willa pod Modrzewiami. Dziennikarze podkreślili w tekście doskonałą lokalizację i wysoki standard naszych nieruchomości.

Wyróżnienie w konkursie SBDIM na Dewelopera Mieszkaniowego Roku 2014

KRN, 19/2014

Nasze zaangażowanie w rozwój urbanistyczny Krakowa kolejny raz zostało docenione. W październikowym numerze Krajowego Rynku Nieruchomości ukazał się artykuł o laureatach konkursu Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Nasza firma została wyróżniona w konkursie SBDIM na Dewelopera Mieszkaniowego Roku 2014. Jury doceniło najwyższy standard, funkcjonalność i nowatorstwo realizowanych przez nas inwestycji.

Zaproszono nas – Willa Pod Modrzewiami

KRN, 23/2014

Willa pod Modrzewiami to miejsce, w którym z pewnością warto zamieszkać. W listopadzie 2014 zaprosiliśmy tutaj dziennikarzy z Krajowego Rynku Nieruchomości . Goście docenili spokojną lokalizację oraz dopracowaną architekturę nieruchomości. Cieszymy się, że nasza inwestycja wzbudza zainteresowanie mediów.

DK-DEVELOPMENT – nowoczesność w parze z funkcjonalnością

MPN, 04/2014

W kwietniu 2014 na łamach Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości ukazał się artykuł opisujący realizowane przez nas inwestycje. W tym wydaniu miesięcznika czytelnicy mogli przeczytać więcej na temat kameralnej Kamienicy Perłowej, ekskluzywnej Kamienicy NOVEJ oraz Willi pod Modrzewiami.

Kraków ma duży potencjał

MPN, 06/2014

Dlaczego warto inwestować na krakowskim rynku nieruchomości? Jak specjaliści z DK-DEVELOPMENT oceniają zabudowę stolicy Małopolski? Jakie są trendy w rozwoju urbanistycznym miasta? Na te oraz wiele innych pytań w wywiadzie z czerwca 2014 w Miejskim Przeglądzie Nieruchomości odpowiedziała Dorota Koźmińska – Prezes Zarządu DK-DEVELOPMENT.

Dodatkowe informacje o firmie

nazwa firmy:
DK-DEVELOPMENT SP. z o.o.
adres spółki:
ul. Pilotów 2E, 31-462 Kraków
telefon:
sekretariat: 12 290-08-70
fax
12 290-08-71
e-mail
NIP
676 11 58 338
REGON
351074720
Prezes Zarządu
mgr inż. Arch. Dorota Koźmińska
Krajowy Rejestr Sadowy nr
W Sądzie Rejonowym
dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy
0000165684
Kapitał Zakładowy
304 000,00 zł
Kapitał Zapasowy
23.060.900,53 zł
Bank

ALIOR BANK S.A.

Nr rachunku bankowego
Konto firmy
81 2490 0005 0000 4530 3481 4737

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2018

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.