Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Do projektowania naszych inwestycji zaprosiliśmy najlepszych architektów oraz cenione biura projektowe. Dbamy o to, aby każdy z naszych budynków wyróżniał się piękną formą i funkcjonalnością. Oddając tak istotne zadanie, jakim jest wykonanie projektu, w ręce renomowanych specjalistów, mamy pewność, że możemy zaoferować naszym Klientom lokale najwyższej jakości, w których mieszkanie stanie się przyjemnością.

Uniprojekt, główny architekt: Iwona Gortel

Uniprojekt Sp. z o.o. to renomowane biuro architektoniczne, z którym współpracowaliśmy przy projektowaniu luksusowej Kamienica NOVA. Ta łódzka firma funkcjonuje na rynku nieruchomości  od 25 lat. Biuro znane jest z realizacji znakomitych projektów budynków mieszkalnych, które zostały docenione także w Niemczech. Główni architekci biura to: Iwona Gortel, Lidia Dutkiewicz i Helena Kurmanowicz.

Marian Róg Firma Architektoniczna, główny architekt: Marian Róg

Marian Róg Firma Architektoniczna to cenione krakowskie biuro projektowe, z którym współpracowaliśmy przy realizacji trzech inwestycji: Kamienicy Perłowej, Kamienicy NOVEJ oraz  osiedla Domów pod Leśną Skałą. Firma ta cieszy się dużą renomą – jej zespół niejednokrotnie został wyróżniony w ogólnopolskich konkursach urbanistyczno-architektonicznych.

Iliard, architekt Wojciech Witek

Iliard Archiecture & Project Management to biuro projektowe z siedzibą w Krakowie, z którym współpracowaliśmy przy realizacji biurowca BENACO i Kamienicy NOVEJ. Jego zespół tworzy kilku renomowanych architektów. Projekty ich autorstwa zostały zrealizowane w wielu miastach Polski. Firma doskonale rozpoznaje oczekiwania przyszłych mieszkańców nieruchomości. Jej architekci potrafią w niezwykle udany sposób  wkomponować  nowe budynki w istniejącą zabudowę.

3D Architekci, główny architekt Witold Padlewski

3D Architekci Sp. z o.o.  to renomowane biuro projektowe z Krakowa, specjalizujące się w projektowaniu budynków mieszkalnych, z którym mieliśmy przyjemność współpracować podczas prac nad Willą pod Modrzewiami. Firma na stałe zaznaczyła swoją obecność na mapie polskiej architektury – do tej pory budynki wielorodzinne zaprojektowane przez zespół 3D Architekci zostały zrealizowane w kilkudziesięciu miastach Polski.

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2018

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.