Mieszkania i apartamenty w Krakowie

Deweloper to męski zawód? Mieszkania spod kobiecej ręki?

Wyborcza.pl Kraków

Pierwszego stycznia 2015 roku na łamach internetowego wydania krakowskiej Gazety Wyborczej ukazał się artykuł poświęcony Dorocie Koźmińskiej (DK-DEVELOPMENT) i Stanisławie Barskiej (Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka ) – kobietom, które nie tylko doskonale znają rynek nieruchomości, ale także od wielu lat odnoszą na nim znaczne sukcesy. Jak kształtuje się sytuacja na krakowskim rynku nieruchomości? Czy kobiecie trudniej osiągnąć tak wiele? Jak będzie rozwijała się krakowska urbanistyka? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedzi w artykule.

Zapraszamy do lektury >>

Komfort dla wymagających

Forum Przedsiębiorczości, nr 6 (16), 11 lipca 2014

Luksusowa kamienica w samym centrum Krakowa? Nic dziwnego, że Kamienica NOVA wzbudza zainteresowanie mediów. W wydaniu Forum Przedsiębiorczości z lipca 2014 znajdą Państwo informacje o tej i innych inwestycjach DK-DEVELOPMENT. Tutaj można przeczytać artykuł w formacie PDF (str. 3) >>

Mieszkania z górnej półki

KB Projekt Biuro Architektoniczne

Czytając artykuł na stronie Biura Architektonicznego KB, dowiedzą się Państwo więcej na temat zrealizowanych inwestycji i dalszych planów DK-DEVELOPMENT. W tekście nasi specjaliści oceniają także sytuację na krakowskim rynku nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu >>

Dzielnica Grzegórzki w Krakowie

apartamenty.pl

Kamienica NOVA – ekskluzywny apartamentowiec w centrum Krakowa – położona jest właśnie na granicy Grzegórzek. Gościnnie na stronie portalu apartamenty.pl nasi specjaliści opowiadają o historii i zaletach tej krakowskiej dzielnicy. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym artykułem >>

Wyjątkowe inwestycje w wyjątkowych lokalizacjach

MPN, 06/2015

W czerwcu 2015 po raz kolejny na łamach Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości ukazał się artykuł przybliżający najnowsze inwestycje DK-DEVELOPMENT. W numerze można przeczytać więcej na temat szczegółów takich inwestycji, jak Domy pod Leśną Skałą w Zabierzowie i Willa pod Modrzewiami. Dziennikarze podkreślili w tekście doskonałą lokalizację i wysoki standard naszych nieruchomości.

Wyróżnienie w konkursie SBDIM na Dewelopera Mieszkaniowego Roku 2014

KRN, 19/2014

Nasze zaangażowanie w rozwój urbanistyczny Krakowa kolejny raz zostało docenione. W październikowym numerze Krajowego Rynku Nieruchomości ukazał się artykuł o laureatach konkursu Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Nasza firma została wyróżniona w konkursie SBDIM na Dewelopera Mieszkaniowego Roku 2014. Jury doceniło najwyższy standard, funkcjonalność i nowatorstwo realizowanych przez nas inwestycji.

Zaproszono nas – Willa Pod Modrzewiami

KRN, 23/2014

Willa pod Modrzewiami to miejsce, w którym z pewnością warto zamieszkać. W listopadzie 2014 zaprosiliśmy tutaj dziennikarzy z Krajowego Rynku Nieruchomości . Goście docenili spokojną lokalizację oraz dopracowaną architekturę nieruchomości. Cieszymy się, że nasza inwestycja wzbudza zainteresowanie mediów.

DK-DEVELOPMENT – nowoczesność w parze z funkcjonalnością

MPN, 04/2014

W kwietniu 2014 na łamach Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości ukazał się artykuł opisujący realizowane przez nas inwestycje. W tym wydaniu miesięcznika czytelnicy mogli przeczytać więcej na temat kameralnej Kamienicy Perłowej, ekskluzywnej Kamienicy NOVEJ oraz Willi pod Modrzewiami.

Kraków ma duży potencjał

MPN, 06/2014

Dlaczego warto inwestować na krakowskim rynku nieruchomości? Jak specjaliści z DK-DEVELOPMENT oceniają zabudowę stolicy Małopolski? Jakie są trendy w rozwoju urbanistycznym miasta? Na te oraz wiele innych pytań w wywiadzie z czerwca 2014 w Miejskim Przeglądzie Nieruchomości odpowiedziała Dorota Koźmińska – Prezes Zarządu DK-DEVELOPMENT.

Dodatkowe informacje o firmie

nazwa firmy:
DK-DEVELOPMENT SP. z o.o.
adres spółki:
ul. Pilotów 2E, 31-462 Kraków
telefon:
sekretariat: 12 290-08-70
fax
12 290-08-71
e-mail
NIP
676 11 58 338
REGON
351074720
Prezes Zarządu
mgr inż. Arch. Dorota Koźmińska
Krajowy Rejestr Sadowy nr
W Sądzie Rejonowym
dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy
0000165684
Kapitał Zakładowy
304 000,00 zł
Kapitał Zapasowy
23.060.900,53 zł
Bank

ALIOR BANK S.A.

Nr rachunku bankowego
Konto firmy
81 2490 0005 0000 4530 3481 4737

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2018

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.