• Nowoczesne osiedle 10km od Krakowa

  Budynki wyróżnia nowoczesna architektura, niebanalne elewacje oraz dostosowanie projektu do naturalnych warunków ukształtowania terenu. Całe osiedle jest ogrodzone, z bramą otwieraną pilotem i wideodomofonem przy furtce.

 • Luksus w centrum Krakowa

  willa pod modrzewiami

  Kameralny budynek łączy w projekcie zastosowanie nowoczesnych form architektonicznych z wpisaniem nowej inwestycji w kontekst sąsiednich, międzywojennych willi. Luksusowy charakter inwestycji podkreślają efektowne elewacje i najwyższa jakość każdego detalu.

 • Luksusowy bu­dy­­nek apartamentowy

  kamienica nova

  Luksusowy bu­dy­­nek apartamentowy zlo­kali­zowany przy ul. Procho­wej 9, na granicy dwóch dzielnic: Kazimierza i Grzegórzek. Krótki spacer wystarczy, by dotrzeć stąd do miejsc znaczących dla historii Krakowa: na Wawel, do kościoła na Skałce i zabytków Starego Miasta.

 • Ekskluzywny zespół mieszkalny

  apartamenty krakowskie cztery korony

  Strzeżony, ogrodzony zespół czterech bu­dyn­ków w otoczeniu zieleni zapewnia mieszkańcom wymarzone warunki do mie­szka­nia i wypoczynku.

 • Tarasowy budynek wielo­ro­dzinny

  BURSZTYNOWY DOM

  Tarasowy budynek wielo­ro­dzinny położony w oto­cze­niu zieleni pobliskich ogro­dów oraz osiedla do­mów jednorodzinnych. Inwestycja zlo­ka­li­zo­wa­na jest w Śródmieściu Krakowa przy ul. Kazimierza Chałup­nika 4, w spokojnej i ci­chej okolicy, a równocześnie w niewielkiej odległości od przelotowych ulic: Pilotów (dojazd do Ronda Mogilskiego) i Meissnera (Rondo Młyńskie).

 • Elegancka architektura 10 minut od Rynku Głównego

  kamienica perłowa

  Wyjątkowy, nowoczesny bu­dy­nek położony przy ulicy Feldmana 6 – w są­siedztwie ul.Karmelickiej. Spacer do Parku Kra­kow­skie­go zajmuje stąd 5 minut, a do Rynku Głównego 10 minut. Kamienica Perłowa wy­róż­nia się elegancką architekturą, har­mo­nij­nie wpisując się w otoczenie sąsiednich kamienic z okresu międzywojennego.

​DK Development SP. z o.o. – wiarygodny deweloper Kraków

Realizujemy kameralne inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach, zapewniając przy tym wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. Przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości wykończenia części wspólnych budynków i standardu zagospodarowania terenu. Obecnie nasza oferta sprzedaży obejmuje komfortowe domy jednorodzinne na obrzeżach miasta. Inwestycja wyróżnia się najwyższym standardem i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nowoczesne domy w pobliskim Zabierzowie cechuje doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem i pełną infrastrukturą. To miejsce, w których warto zamieszkać. Jesteśmy lauretami wielu prestiżowych nagród, między innymi:

luksusowy deweloper kraków 2
luksusowy deweloper kraków 1
luksusowy deweloper kraków

Ogromne doświadczenie

Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, dlaczego jesteśmy najlepszym możliwym wyborem.

Nasi partnerzy:

Call Now Button
pl_PLPolski