O firmie

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. – domy, mieszkania i apartamenty

Spółka DK-DEVELOPMENT działa na rynku mieszkaniowym w Krakowie od 1996 roku. W pierwszych latach działalności firma specjalizowała się w budowie prestiżowych osiedli domów jednorodzinnych na obrzeżach Krakowa. Następnie realizowała kameralne osiedla mieszkań i domów w rejonie ul. Mała Góra. Aktualnie firma prowadzi działalność deweloperską głównie w zakresie budowy i sprzedaży luksusowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji.

Zarząd i pracownicy to zespół profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i budowlanej, a także specjaliści w dziedzinie finansów, sprzedaży, marketingu i reklamy. Właścicielem firmy i prezesem zarządu jest architekt Dorota Koźmińska, należąca do grona doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w Krakowie, działająca w tej branży od 1992 roku. Firma jest od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie i przestrzega zasad etyki zawodowej.

DK-DEVELOPMENT współpracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz ze sprawdzonymi wykonawcami. Budowy realizowane są głównie w technologii tradycyjnej, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Nagrody i wyróżnienia

otrzymana podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Katowicach; Best Quality to ogólnopolski program promujący najwyższe standardy jakości i zarządzania, prowadzony przez redakcję „Forum Przedsiębiorczości”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”.

za „konsekwentne utrzymywanie wysokiego standardu działalności deweloperskiej, połączone z dbałością o zachowanie dobrego wizerunku firmy w jej relacjach z Klientem” oraz za inwestycję Kamienica NOVA, jako „interesującą realizację plomby mieszkaniowej, dobrze wpisującej się w kontekst miejsca” i zastosowane tam „nowatorskie rozwiązania przestrzeni wspólnych budynku”.

za stabilną i utrwaloną pozycję firmy funkcjonującej na rynku deweloperskim, osiągniętą poprzez konsekwencję w działaniu na rzecz tworzenia pozytywnego wizerunku, opartego na bezpieczeństwie i wysokiej jakości obsłudze klienta oraz na dobrze zorganizowanej, fachowo prowadzonej działalności deweloperskiej.

Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” na podstawie analiz finansowych i rankingów branżowych przyznała firmie DK-DEVELOPMENT tytuł Efektywna Firma 2011 i wyróżnienie w konkursie wśród 50 tysięcy podmiotów gospodarczych.

W kolejnej III edycji konkursu organizowanego co dwa lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań o tytuł Dewelopera Roku nasza firma uzyskała tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2008 i nagrodę Złotego Sokoła. Uzyskanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności i sprawności działania, a także profesjonalizmu i wysokiego standardu w zakresie realizacji inwestycji i obsługi klienta.

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. została laureatem ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu BUDOWA ROKU 2007. W konkursie – organizowanym od 18 lat przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, otrzymaliśmy nagrodę II stopnia za realizację inwestycji Apartamenty Krakowskie Cztery Korony w Krakowie przy ul.Pilotów. Generalnym wykonawcą osiedla była firma Chemobudowa-Kraków S.A, a osiedle zaprojektowało biuro architektoniczne UNIPROJEKT z Łodzi.

Nasi Architekci

Do projektowania naszych inwestycji zaprosiliśmy najlepszych architektów oraz cenione biura projektowe. Dbamy o to, aby każdy z naszych budynków wyróżniał się piękną formą i funkcjonalnością. Oddając tak istotne zadanie, jakim jest wykonanie projektu, w ręce renomowanych specjalistów, mamy pewność, że możemy zaoferować naszym Klientom lokale najwyższej jakości, w których mieszkanie stanie się przyjemnością.

Dotacje unijne

DK-DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

informuje o zrealizowaniu projektu pt.

„Automatyzacja wymiany danych w zakresie projektów inwestycyjnych realizowanych we współpracy z partnerami”

w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.

Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B
8 osi priorytetowej Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Działanie 8.2

Termin realizacji projektu:
01 wrzesień 2012 – 31 sierpień 2013

 

Dodatkowe informacje o firmie

nazwa firmy
DK-DEVELOPMENT SP. z o.o.
adres spółki
ul. Pilotów 2E, 31-462 Kraków
telefon
12 290 08 70
telefon komórkowy662 070 906
e-maildk@dkdevelopment.pl
NIP
676 11 58 338
REGON
351074720
Prezes Zarządu
mgr inż. arch. Dorota Koźmińska
Numer KRS w Sądzie Rejonowym
dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy
0000165684
Kapitał Zakładowy
23 660 712,74 zł
Kapitał Zapasowy
23 863 311,00 zł
BankALIOR BANK S.A.
Nr rachunku bankowego
Konto firmy
81 2490 0005 0000 4530 3481 4737