Lokale biurowe i usługowe

BENACO, Pilotów 2E Kraków

Pęciokondygnacyjny biurowiec BENACO o nowoczesnej architekturze doskonale wpisuje się w istniejącą zabudowę okolicy. Zlokalizowany przy ul. Pilotów, stanowiącej odcinek jednej z głównych arterii biznesowych Krakowa, łączącej Rondo Polsadu poprzez Rondo Młyńskie z Rondem Mogilskim. Budynek biurowy klasy A wyposażony jest w recepcję i całodobową ochronę, windy, klimatyzację, podłogi podniesione na piętrach, a także posiada możliwość zainstalowania agregatu prądotwórczego. W trosce o wygodę pracy zaprojektowano dobrze doświetlone, wentylowane i klimatyzowane wnętrza. Konstrukcja pięter budynku umożliwia elastyczne rozplanowanie stanowisk.

Parter: Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 77,47m2

Lokal usługowo-handlowy na parterze biurowca BENACO. Łatwo dostępny dla klientów dzięki własnemu wejściu z zewnątrz budynku. Frontowe witryny, doskonale widoczne z ul. Pilotów i zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, przyciągają uwagę przechodniów. Idealny na salon sprzedaży, kwiaciarnię czy komfortowe biuro obsługi klienta.

2 PIĘTRO: LOKAL BIUROWY – O POWIERZCHNI 210,86 M²

Powierzchnia biurowa na drugim piętrze BENACO jest wykończona i gotowa do wejścia od czerwca 2021 roku. Obecnie lokal podzielony jest na recepcję, open space, 2 sale konferencyjne, pomieszczenie IT oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

3 PIĘTRO: LOKAL BIUROWY O POWIERZCHNI 371,93M2

Powierzchnia biurowa na trzecim piętrze BENACO to lokal o powierzchni 371,93 m2 w standardzie „shell & core”. Z wielką przyjemnością wykonamy koncepcję aranżacji oraz projekt według indywidualnych zapotrzebowań przyszłego najemcy. Biurowiec BENACO gwarantuje wysoki komfort pracy dzięki dobrze doświetlonym, wentylowanym i klimatyzowanym wnętrzom. Konstrukcja pięter budynku umożliwia elastyczne rozplanowanie stanowisk pracy w układzie open space lub w formie pokoi. Dodatkowym atutem oferowanych powierzchni biurowych są otwierane okna i zielone balkony, które umożliwiają zaczerpnięcie świeżego powietrza podczas chwili przerwy.

Lokalizacja inwestycji

Zdjęcia z inwestycji

Wnętrza

Call Now Button
pl_PLPolski