MIESZKANIA I APARTAMENTY W KRAKOWIE

Ukraine

​DK Development SP. z o.o. – luksusowy deweloper Kraków

Realizujemy kameralne inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach, zapewniając przy tym wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. Przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości wykończenia części wspólnych budynków i standardu zagospodarowania terenu. Obecnie nasza oferta sprzedaży obejmuje komfortowe domy jednorodzinne na obrzeżach miasta. Inwestycja wyróżnia się najwyższym standardem i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nowoczesne domy w pobliskim Zabierzowie cechuje doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem i pełną infrastrukturą. To miejsce, w których warto zamieszkać.

Miejsce postojowe nr 15 w garażu podziemnym

Oferujemy na sprzedaż OSTATNIE miejsce postojowe w garażu poziemnym apartamentowca Willa pod Modrzewiami przy ulicy Olszyny 8a w Krakowie. Cena miejsca to 36 800 PLN brutto (do negocjacji).

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2021

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.