Nowoczesne domy na sprzedaż Kraków | Szeregowe, bliźniacze, jednorodzinne | DK-Development

DEWELOPER LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW

Ukraine

 

BENACO, Pilotów 2E Kraków

 

Pęciokondygnacyjny biurowiec BENACO o nowoczesnej architekturze doskonale wpisuje się w istniejącą zabudowę okolicy. Zlokalizowany przy ul. Pilotów, stanowiącej odcinek jednej z głównych arterii biznesowych Krakowa, łączącej Rondo Polsadu poprzez Rondo Młyńskie z Rondem Mogilskim. Budynek biurowy klasy A wyposażony jest w recepcję i całodobową ochronę, windy, klimatyzację, podłogi podniesione na piętrach, a także posiada możliwość zainstalowania agregatu prądotwórczego. W trosce o wygodę pracy zaprojektowano dobrze doświetlone, wentylowane i klimatyzowane wnętrza. Konstrukcja pięter budynku umożliwia elastyczne rozplanowanie stanowisk.

Dostępne powierzchnie

Parter: lokal usługowo-handlowy na parterze o powierzchni 77,47 m²

Lokal usługowo-handlowy na parterze biurowca BENACO. Łatwo dostępny dla klientów dzięki własnemu wejściu z zewnątrz budynku. Frontowe witryny, doskonale widoczne z ul. Pilotów i zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, przyciągają uwagę przechodniów. Idealny na salon sprzedaży, kwiaciarnię czy komfortowe biuro obsługi klienta. 

3 piętro: lokal biurowy o powierzchni 371,93 m²

Powierzchnia biurowa na trzecim piętrze BENACO to aktualnie lokal w standardzie „shell&core”, z możliwością aranżacji i wykończenia według potrzeb klienta. Biurowiec BENACO gwarantuje wysoki komfort pracy dzięki dobrze doświetlonym, wentylowanymym i klimatyzowanym wnętrzom. Konstrukcja pięter budynku umożliwia elastyczne rozplanowanie stanowisk pracy w układzie open space lub w formie pokoi.

2 piętro: lokal biurowy – o powierzchni 210,86 m²

3 piętro: lokal biurowy – Wariant podziału A o powierzchni 163,10 m²

3 piętro: lokal biurowy – Wariant podziału B o powierzchni 208,81 m² (przykładowy projekt aranżacji)

3 piętro: lokal biurowy – Wariant podziału B o powierzchni 208,81 m² (przykładowy projekt aranżacji)

 

 

Zdjęcia z inwestycji

Wnętrza

Lokalizacja inwestycji

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2021

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.