...

O firmie

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. – domy, mieszkania i apartamenty

luksusowy deweloper kraków 3

Jako spółka DK-DEVELOPMENT działamy na rynku mieszkaniowym od 1996 roku. W pierwszych latach działalności, jako deweloper w Krakowie specjalizowaliśmy się w budowie prestiżowych osiedli domów jednorodzinnych na obrzeżach miasta, a następnie realizowaliśmy kameralne osiedla mieszkań i domów w rejonie ul. Mała Góra. Kolejnym etapem naszej działalności deweloperskiej była budowa i sprzedaż luksusowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa. Aktualnie zajmujemy się budową domów jednorodzinnych zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. Nasz Zarząd i pracownicy to zespół profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i budowlanej, a także specjaliści w dziedzinie finansów, sprzedaży, marketingu i reklamy. Właścicielem firmy i prezesem zarządu jest architekt Dorota Koźmińska, należąca do grona doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w Krakowie, działająca w tej branży od 1992 roku. Firma jest od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie i przestrzega zasad etyki zawodowej.

Tylko prestiżowe inwestycje

Naszą zasadą jest tworzenie domów, które zapewnią komfortowe warunki do życia. Niezwykle istotnym aspektem jest dla nas dogodna lokalizacja. Podczas wyboru usytuowania inwestycji skupiamy się na tym, aby przyszli mieszkańcy mieli łatwy dojazd do aglomeracji miejskiej, a jednocześnie mogli cieszyć się bliskością terenów zielonych. Projektujemy przestrzenie, które spełniają najwyższe standardy jakości, charakteryzują się niepowtarzalną estetyką, są funkcjonalne oraz spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jako wiarygodny deweloper z Krakowa realizujemy inwestycje tętniące życiem – tworzymy domy, do których chce się wracać.

Najwyższa jakość wykonania

Jako spółka DK-DEVELOPMENT – deweloper z Krakowa, dbamy o to, aby podczas każdej realizacji został zachowany najwyższy standard. Budowy realizowane są głównie w technologii tradycyjnej, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych. W pracy stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania, a nasze projekty charakteryzują się dbałością o każdy nawet najmniejszy element. Dzięki temu nasze inwestycje wyróżniają się doskonałą jakością oraz są doceniane przez naszych Klientów. Mamy świadomość, że tworzymy miejsca, w których przyszli mieszkańcy planują spędzić długie lata życia, dlatego przywiązujemy szczególną uwagę do standardu wykończenia części wspólnych budynków oraz zagospodarowania terenu. Nasze inwestycje spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • domy jednorodzinne – aktualnie osiedle „Domy pod Leśną Skałą”
    w Zabierzowie
    , które charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz doskonałą lokalizacją,
  • lokale biurowe i usługowe w luksusowym biurowcu BENACO przy ulicy Pilotów w Krakowie, które zapewniają komfortowy dojazd do miejsca pracy oraz doskonałe warunki.

Wśród naszych realizacji znajdują się prestiżowe kamienice i eleganckie apartamenty, a także nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych, które zapewnią doskonałe warunki życia zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą znajdą Państwo przestrzeń, która spełni najwyższe oczekiwania.

Nagrody i wyróżnienia

Nasza spółka, jako wiarygodny deweloper w Krakowie, została wielokrotnie nagrodzona za swoją efektywną działalność na rynku. Otrzymaliśmy liczne nagrody i wyróżniania, m.in..:

otrzymana podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Katowicach; Best Quality to ogólnopolski program promujący najwyższe standardy jakości i zarządzania, prowadzony przez redakcję „Forum Przedsiębiorczości”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”.

za „konsekwentne utrzymywanie wysokiego standardu działalności deweloperskiej, połączone z dbałością o zachowanie dobrego wizerunku firmy w jej relacjach z Klientem” oraz za inwestycję Kamienica NOVA, jako „interesującą realizację plomby mieszkaniowej, dobrze wpisującej się w kontekst miejsca” i zastosowane tam „nowatorskie rozwiązania przestrzeni wspólnych budynku”.

za stabilną i utrwaloną pozycję firmy funkcjonującej na rynku deweloperskim, osiągniętą poprzez konsekwencję w działaniu na rzecz tworzenia pozytywnego wizerunku, opartego na bezpieczeństwie i wysokiej jakości obsłudze klienta oraz na dobrze zorganizowanej, fachowo prowadzonej działalności deweloperskiej.

Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” na podstawie analiz finansowych i rankingów branżowych przyznała firmie DK-DEVELOPMENT tytuł Efektywna Firma 2011 i wyróżnienie w konkursie wśród 50 tysięcy podmiotów gospodarczych.

W kolejnej III edycji konkursu organizowanego co dwa lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań o tytuł Dewelopera Roku nasza firma uzyskała tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2008 i nagrodę Złotego Sokoła. Uzyskanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności i sprawności działania, a także profesjonalizmu i wysokiego standardu w zakresie realizacji inwestycji i obsługi klienta.

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. została laureatem ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu BUDOWA ROKU 2007. W konkursie – organizowanym od 18 lat przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, otrzymaliśmy nagrodę II stopnia za realizację inwestycji Apartamenty Krakowskie Cztery Korony w Krakowie przy ul.Pilotów. Generalnym wykonawcą osiedla była firma Chemobudowa-Kraków S.A, a osiedle zaprojektowało biuro architektoniczne UNIPROJEKT z Łodzi.

Nasi Architekci

Do projektowania naszych inwestycji zapraszamy najlepszych architektów oraz cenione biura projektowe. Dbamy o to, aby każdy z naszych budynków wyróżniał się piękną formą i funkcjonalnością. Oddając tak istotne zadanie jak wykonanie projektu, w ręce renomowanych specjalistów, mamy pewność, że możemy zaoferować naszym Klientom lokale najwyższej jakości, w których mieszkanie stanie się przyjemnością.

Dotacje unijne

DK-DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

informuje o zrealizowaniu projektu pt.

„Automatyzacja wymiany danych w zakresie projektów inwestycyjnych realizowanych we współpracy z partnerami”

w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.

Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B
8 osi priorytetowej Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Działanie 8.2

Termin realizacji projektu:
01 wrzesień 2012 – 31 sierpień 2013

 

Dodatkowe informacje o firmie

nazwa firmy
DK-DEVELOPMENT SP. z o.o.
adres spółki
ul. Pilotów 2E, 31-462 Kraków
telefon
12 290 08 70
telefon komórkowy662 070 906
e-maildk@dkdevelopment.pl
NIP
676 11 58 338
REGON
351074720
Prezes Zarządu
mgr inż. arch. Dorota Koźmińska
Numer KRS w Sądzie Rejonowym
dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy
0000165684
Kapitał Zakładowy
23 660 712,74 zł
Kapitał Zapasowy
23 863 311,00 zł
BankALIOR BANK S.A.
Nr rachunku bankowego
Konto firmy
81 2490 0005 0000 4530 3481 4737
Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.