MIESZKANIA I APARTAMENTY W KRAKOWIE

Ukraine

O nas

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. – Domy, mieszkania i apartamenty

Spółka DK-DEVELOPMENT działa na rynku mieszkaniowym w Krakowie od 1996 roku. W pierwszych latach działalności firma specjalizowała się w budowie prestiżowych osiedli domów jednorodzinnych na obrzeżach Krakowa. Następnie realizowała kameralne osiedla mieszkań i domów w rejonie ul. Mała Góra. Aktualnie firma prowadzi działalność deweloperską głównie w zakresie budowy i sprzedaży luksusowych mieszkań i apartamentów w atrakcyjnych lokalizacjach zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji.

Zarząd i pracownicy to zespół profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej i budowlanej, a także specjaliści w dziedzinie finansów, sprzedaży, marketingu i reklamy. Właścicielem firmy i prezesem zarządu jest architekt Dorota Koźmińska, należąca do grona doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w Krakowie, działająca w tej branży od 1992 roku. Firma jest od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie i przestrzega zasad etyki zawodowej.

DK-DEVELOPMENT współpracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi oraz ze sprawdzonymi wykonawcami. Budowy realizowane są głównie w technologii tradycyjnej, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów budowlanych.

Nasi architekci

Do projektowania naszych inwestycji zaprosiliśmy najlepszych architektów oraz cenione biura projektowe. Dbamy o to, aby każdy z naszych budynków wyróżniał się piękną formą i funkcjonalnością. Oddając tak istotne zadanie, jakim jest wykonanie projektu, w ręce renomowanych specjalistów, mamy pewność, że możemy zaoferować naszym Klientom lokale najwyższej jakości, w których mieszkanie stanie się przyjemnością.

Uniprojekt, główny architekt: Iwona Gortel

Uniprojekt Sp. z o.o. to renomowane biuro architektoniczne, z którym współpracowaliśmy przy projektowaniu luksusowej Kamienica NOVA. Ta łódzka firma funkcjonuje na rynku nieruchomości od 25 lat. Biuro znane jest z realizacji znakomitych projektów budynków mieszkalnych, które zostały docenione także w Niemczech. Główni architekci biura to: Iwona Gortel, Lidia Dutkiewicz i Helena Kurmanowicz.

Marian Róg Firma Architektoniczna, główny architekt: Marian Róg

Marian Róg Firma Architektoniczna to cenione krakowskie biuro projektowe, z którym współpracowaliśmy przy realizacji trzech inwestycji: Kamienicy Perłowej, Kamienicy NOVEJ oraz osiedla Domów pod Leśną Skałą. Firma ta cieszy się dużą renomą – jej zespół niejednokrotnie został wyróżniony w ogólnopolskich konkursach urbanistyczno-architektonicznych.

Iliard, architekt Wojciech Witek

Iliard Archiecture & Project Management to biuro projektowe z siedzibą w Krakowie, z którym współpracowaliśmy przy realizacji biurowca BENACO i Kamienicy NOVEJ. Jego zespół tworzy kilku renomowanych architektów. Projekty ich autorstwa zostały zrealizowane w wielu miastach Polski. Firma doskonale rozpoznaje oczekiwania przyszłych mieszkańców nieruchomości. Jej architekci potrafią w niezwykle udany sposób wkomponować nowe budynki w istniejącą zabudowę.

3D Architekci, główny architekt Witold Padlewski

3D Architekci Sp. z o.o. to renomowane biuro projektowe z Krakowa, specjalizujące się w projektowaniu budynków mieszkalnych, z którym mieliśmy przyjemność współpracować podczas prac nad Willą pod Modrzewiami. Firma na stałe zaznaczyła swoją obecność na mapie polskiej architektury – do tej pory budynki wielorodzinne zaprojektowane przez zespół 3D Architekci zostały zrealizowane w kilkudziesięciu miastach Polski.

Nagrody i wyróżnienia

 • BUDOWA ROKU 2007
  DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. została laureatem ogólnopolskiego, prestiżowego konkursu BUDOWA ROKU 2007. W konkursie – organizowanym od 18 lat otrzymaliśmy nagrodę II stopnia za realizację inwestycji Apartamenty Krakowskie Cztery Korony w Krakowie przy ul.Pilotów. Generalnym wykonawcą osiedla była firma Chemobudowa-Kraków S.A, a osiedle zaprojektowało biuro architektoniczne UNIPROJEKT z Łodzi.
 • Krakowski Mieszkaniowy Deweloper Roku 2008 i nagroda Złotego Sokoła
  W kolejnej III edycji konkursu organizowanego co dwa lata przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań o tytuł Dewelopera Roku nasza firma uzyskała tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2008 i nagrodę Złotego Sokoła. Uzyskanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności i sprawności działania, a także profesjonalizmu i wysokiego standardu w zakresie realizacji inwestycji i obsługi klienta.
 • Tytuł Gepard Biznesu 2011 i Efektywna Firma 2011
  Redakcja Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” na podstawie analiz finansowych i rankingów branżowych przyznała firmie DK-DEVELOPMENT tytuł Efektywna Firma 2011 i wyróżnienie w konkursie wśród 50 tysięcy podmiotów gospodarczych.
 • Spółka DK-DEVELOPMENT otrzymała nagrodę Złotego Sokoła i tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2012
  za stabilną i utrwaloną pozycję firmy funkcjonującej na rynku deweloperskim, osiągniętą poprzez konsekwencję w działaniu na rzecz tworzenia pozytywnego wizerunku, opartego na bezpieczeństwie i wysokiej jakości obsłudze klienta oraz na dobrze zorganizowanej, fachowo prowadzonej działalności deweloperskiej.
 • Wyróżnienie w Konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2014
  za „konsekwentne utrzymywanie wysokiego standardu działalności deweloperskiej, połączone z dbałością o zachowanie dobrego wizerunku firmy w jej relacjach z Klientem” oraz za inwestycję Kamienica NOVA, jako „interesującą realizację plomby mieszkaniowej, dobrze wpisującej się w kontekst miejsca” i zastosowane tam „nowatorskie rozwiązania przestrzeni wspólnych budynku”.
 • Nagroda Best Quality 2014
  otrzymana podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Katowicach; Best Quality to ogólnopolski program promujący najwyższe standardy jakości i zarządzania, prowadzony przez redakcję „Forum Przedsiębiorczości”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”.

Dotacje unijne

DK-DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

informuje o zrealizowaniu projektu pt.

„Automatyzacja wymiany danych w zakresie projektów inwestycyjnych realizowanych we współpracy z partnerami”

w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013.

Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B
8 osi priorytetowej Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Działanie 8.2

Termin realizacji projektu:
01 wrzesień 2012 – 31 sierpień 2013

loga_eu

Dodatkowe informacje o firmie

nazwa firmy
DK-DEVELOPMENT SP. z o.o.
adres spółki
ul. Pilotów 2E, 31-462 Kraków
telefon
12 290 08 70
telefon komórkowy 662 070 906
e-mail dk@dkdevelopment.pl
NIP
676 11 58 338
REGON
351074720
Prezes Zarządu
mgr inż. arch. Dorota Koźmińska
Numer KRS w Sądzie Rejonowym
dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy
0000165684
Kapitał Zakładowy
304 000,00 zł
Kapitał Zapasowy
23 863 311,00 zł
Bank ALIOR BANK S.A.
Nr rachunku bankowego
Konto firmy
81 2490 0005 0000 4530 3481 4737

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2019

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.