MIESZKANIA I APARTAMENTY W KRAKOWIE

Ukraine

Realizacje

WILLA POD MODRZEWIAMI

logo_modrzew_2Kameralny budynek łączy w projekcie zastosowanie nowoczesnych form architektonicznych z wpisaniem nowej inwestycji w kontekst sąsiednich, międzywojennych willi. Luksusowy charakter inwestycji podkreślają efektowne elewacje i najwyższa jakość każdego detalu.

Inwestycja położona jest w Śródmieściu, przy ul. Olszyny 8a, w drugiej linii zabudowy, w pobliżu nowoczesnego węzła komunikacyjnego – Ronda Mogilskiego, co zapewnia szybkie i wygodne połączenie komunikacją miejską z każdą częścią Krakowa.

W trzypiętrowym budynku powstało jedynie 12 apartamentów, po trzy na każdej kondygnacji.  Każde z nich posiada balkon lub taras, a mieszkania na parterze – dodatkowo przylegające do tarasów ogródki. Pod bu­dyn­kiem znajduje się obszerny garaż podziemny z 17 stanowiskami. Wszystkie kondygnacje łączy cicho­bieżna winda.

KAMIENICA NOVA

logo kam nova 1 Luksusowy bu­dy­­nek apartamentowy zlo­kali­zowany przy ul. Procho­wej 9, na granicy dwóch dzielnic: Kazimierza i Grzegórzek. Krótki spacer wystarczy, by dotrzeć stąd do miejsc znaczących dla historii Krakowa: na Wawel, do kościoła na Skałce i zabytków Starego Miasta. Blisko też na Bulwary Wiślane, gdzie czekają trasy rowerowe, restauracje na barkach i plaża z basenem. W sąsiedztwie znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz.

Kamienica NOVA to połączenie elegancji, nowoczesności i wyjątkowej wygody. Wykończenie elewacji frontowej naturalnym kamieniem oraz przemyślana aranżacja przestrzeni wspólnych nadają inwestycji luksusowy charakter. Monitorowane wejście prowadzi do holu poprzez elegancki pasaż. Posadzki części wspólnych wykończono białym i czarnym marmurem, mozaikę pasażu ułożono z granitu. Jakość zasto­sowanych rozwiązań przestrzennych i technicznych dorównuje standardom prestiżowych budynków powstałych w elitarnych dzielnicach europejskich stolic.

KAMIENICA PERŁOWA

logo_perWyjątkowy, nowoczesny bu­dy­nek położony przy ulicy Feldmana 6 – w są­siedztwie ul.Karmelickiej. Spacer do Parku Kra­kow­skie­go zajmuje stąd 5 minut, a do Rynku Głównego 10 minut. Kamienica Perłowa wy­róż­nia się elegancką architekturą, har­mo­nij­nie wpisując się w otoczenie sąsiednich kamienic z okresu międzywojennego. Ta nowa inwestycja oznacza się niebanalną ele­wa­cją z naturalnego kamienia: łupka sza­re­go, granitu i czarnego marmuru, wykonaną przez pracownię krakowskiego artysty rzeźbiarza Jana Siuty.

Również wnętrze cechuje bardzo wysoki standard. Klatka schodowa wykończona okładziną z kre­mo­we­go marmuru, a podłoga i schody pokryte kamienną okładziną. Dodatkowo cała ściana klatki schodowej i wewnętrzny hol zostały ozdobione przez tego artystę ciekawymi kompozycjami wykonanymi z ka­mie­nia i blachy. Klatka schodowa rozświetlona jest przez światło wpadające przez duży świetlik da­cho­wy. Przeszklona nowoczesna winda umożliwia dostęp z poziomu podziemnego garażu na każdą kondygnację.

BURSZTYNOWY DOM

bursztynowy_domTarasowy budynek wielo­ro­dzinny położony w oto­cze­niu zieleni pobliskich ogro­dów oraz osiedla do­mów jednorodzinnych. Inwestycja zlo­ka­li­zo­wa­na jest w Śródmieściu Krakowa przy ul. Kazimierza Chałup­nika 4, w spokojnej i ci­chej okolicy, a równocześnie w niewielkiej odległości od przelotowych ulic: Pilotów (dojazd do Ronda Mogilskiego) i Meissnera (Rondo Młyńskie).

W pobliżu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe. Położenie inwestycji pozwala na dogodny i szybki dojazd do dworca PKP i PKS, a także do centrum – na Stare Miasto oraz do Galerii Krakowskiej i Galerii Kazimierz. Bursztynowy Dom jest budynkiem o zróżnicowanej wysokości od 3 do 5 pięter, z dwoma klatkami schodowymi i windami. Łącznie znajdują się tu 82 mieszkania z balkonami. Apartamenty na parterze posiadają obszerne tarasy z ogródkami, a na 4 i 5 piętrze widokowe tarasy od strony południowo-zachodniej.

W przyziemiu znajduje się garaż wielostanowiskowy z dwoma wjazdami, objęty monitoringiem.Obok budynku wyposażony plac zabaw dla dzieci i zielony skwer z ławkami, a od strony wjazdu parking z oznaczonymi miejscami dla mieszkańców. Cały teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia brama na pilot i furtka z domofonem.

APARTAMENTY KRAKOWSKIE CZTERY KORONY

cztery_koronyW dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Pilotów w Kra­ko­wie zakończyliśmy w maju 2007 roku budowę ekskluzywnego zespołu mieszkalnego Apartamenty Krakowskie CZTERY KORONY.

Strzeżony, ogrodzony zespół czterech bu­dyn­ków w otoczeniu zieleni zapewnia mieszkańcom wymarzone warunki do mie­szka­nia i wypoczynku. Na terenie osiedla znajduje się: plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i koszykówki dla młodzieży oraz teren rekreacyjny z ciągami spacerowymi i ławeczkami. Osiedle składa się z trzech budynków sześcio­kon­dygnacyj­nych i jednego pięcio­kondy­gnacyjne­go o łącznej liczbie 129 mieszkań.

Każdy budynek ma dwa wejścia: główne z poziomu terenu prowadzące do reprezentacyjnego holu oraz drugie z poziomu I kondygnacji. Na niskim parterze znajdują się garaże i piwnice, a mieszkania na I kondygnacji posiadają balkony i „zielone” tarasy. Wszystkie kondygnacje – od poziomu garaży łączy nowoczesna, cichobieżna winda . Każde mieszkanie ma balkon lub taras, całkowicie wykończone oraz pomieszczenie przynależne-piwnicę znajdującą się w przyziemiu budynku.

Przy realizacji inwestycji, szczególnie części wspólnych użyte zostały materiały najwyższej jakości, w tym: okładziny z piaskowca na elewacji zewnętrznej, granitowe posadzki i okładziny ścian w holach, elektryczne nowoczesne windy, żaluzje aluminiowe na oknach klatek schodowych. Generalnym wykonawcą osiedla była renomowana firma ChEMOBUDOWA KRAKÓW S.A.

OSIEDLE MAŁA GÓRA

mala_goraZespół budynków wielo­ro­dzin­nych MAŁA GÓRA. Ka­me­ralne osiedle złożone jest z 4 dwu­pię­trowych budynków, w któ­rych znaj­du­je się łącznie 36 mieszkań. Cały kompleks jest ogrodzony i zamknięty bramą wjazdową na pilota. Budynki charakteryzują się nowoczesną, niebanalną architekturą a kli­mat kameralnego osiedla podkreśla parkowe oświetlenie wewnątrz oraz nie­wy­so­kie ogrodzenia każdego budynku.

OSIEDLE CZEREŚNIOWY SAD PRZY UL. MAŁA GÓRA (BIEŻANÓW)

zceresniowy_sacOsiedle CZEREŚNIOWY SAD przy ul. Mała Góra wy­bu­do­wa­ne w III kwartale 2006 roku. Kameralne osiedle 3 dwupiętrowych budynków zostało za­pro­jek­to­wane przez Zespół projektowy B-2 Studio z Krakowa. W tym niedużym osie­dlu znajduje się 45 mieszkań, każde z bal­ko­nem, a na parterze z tarasem i ogród­kiem. Zespół mieszkaniowy wraz z par­kin­giem, zielonym skwerem i placem zabaw jest zamknięty i ogrodzony. Otoczenie i po­ło­że­nie osiedla zapewnia mieszkańcom komfort wypoczynku i zamieszkania.

OSIEDLE DĘBOWY PARK PRZY UL. JANA KOREPTY W KRAKOWIE

debowyOsiedle domów jedno­ro­dzinnych „Dębowy Park” przy ul.Jana Korepty w Kra­ko­wie, które składa się z 34 domów jedno­ro­dzin­nych, zarówno wolnostojących jak i w za­budowie szeregowej. Piękna lokalizacja osie­dla w sąsiedztwie domów jednorodzinnych z ogro­da­mi oraz wspaniałym starodrzewem za­pe­wnia mieszkańcom komfort za­miesz­ka­nia i wypoczynku. Wszystkie domy zostały już sprze­dane i wybudowane.

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2020

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.