...

DOMY

Nasze osiedle domów jednorodzinnych pod Krakowem zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy w Zabierzowie. Inwestycja powstała na wzgórzu z pięknym widokiem, w pobliżu rezerwatu przyrody Skała Kmity i malowniczego Zalewu Kamieniołom. Urokliwa lokalizacja łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do stolicy Małopolski. Zielona okolica zapewnia mieszkańcom spokój oraz bezpieczeństwo, a lokalizacja w Zabierzowie gwarantuje wygodny dostęp do potrzebnej infrastruktury: szkoły i przedszkoli, usług medycznych, licznych sklepów i punktów usługowych, a także centrum sportowego z basenem czy restauracji. Miejscowość dysponuje także atrakcyjną ofertą dla miłośników tenisa i jazdy konnej. Kilka minut wystarczy, by dojechać do nowoczesnych galerii handlowych (Futura Park, Galeria Bronowice, Centrum Witek) i hipermarketów (Leroy Merlin, IKEA, Macro Cash & Carry).  W pobliżu osiedla zlokalizowany jest Kraków Business Park z własną stacją kolejową, dzięki czemu dojazd do Dworca Głównego w Krakowie zajmuje jedynie 25 min. Na lotnisko w Balicach dotrzemy własnym samochodem w ciągu 10 min.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby, które chcą posiadać przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny pod Krakowem, wyróżniający się wysoką, jakością wykonania oraz dogodną lokalizacją.

deweloper kraków apartamenty 8

Segment F2 – SPRZEDANY

ul. Kamienna 35AA

Dodatkowo zadaszone miejsca postojowe w przyziemiu o powierzchni 26,65 m2
W CENIE DOMU

Powierzchnia domu93,57 m2
Powierzchnia działki3,08 a
Łączna cena brutto 
deweloper kraków apartamenty 7

Segment F1 – dostępny

ul. Kamienna 35

Dodatkowo zadaszone miejsca postojowe w przyziemiu o powierzchni 26,65 m2
W CENIE DOMU

Powierzchnia domu 94,13 m2
Powierzchnia działki  4,04 a
Łączna cena brutto 980 000,00 zł 

Nowoczesne domy bliźniacze

Inwestycja składa się z dwóch etapów. I etap (zakończony)  to 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i 4 domy szeregowe, natomiast II etap (zakończony)  to 2 nowoczesne domy bliźniacze. Całe osiedle jest ogrodzone, z bramą otwieraną pilotem i wideodomofonem przy furtce.

*DODATKOWO w części przyziemia istnieje możliwość wydzielenia i zaaranżowania pomieszczenia gospodarczego o powierzchni ok. 10,70 m2. Jest to przestrzeń niewliczona w powierzchnię domu i stanowi atrakcyjne udogodnienie dla przyszłych mieszkańców.

CAŁKOWITA POWIERZCHNIA, KTÓRĄ PAŃSTWO KUPUJĄ TO OK. 131,00 M2!

Nowe domy w ofercie

W zrealizowanym przez nas II etapie inwestycji „Domy pod Leśną Skałą” powstały dwa domy w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment o powierzchni ok. 94m2 posiada dwie kondygnacje mieszkalne, otwarty garaż w części przyziemia o pow. 26,65m2 oraz dodatkową przestrzeń gospodarczą o powierzchni ok. 10,70m2 możliwą do wydzielenia w części przyziemia. Na parterze, od strony południowej zostały wykonane tarasy drewniane o powierzchni ok. 20m2. Dodatkowym udogodnieniem są balkony na piętrze z wyjściem z obu sypialni wyłożone drewnianym pokładem i otoczone stalowymi balustradami. Każdy z naszych domów posiada własną działkę, która doskonale nadaje się do aranżacji, jako przydomowy ogródek – idealne miejsce relaksu i wypoczynku do zagospodarowania zgodnie z własnymi potrzebami.

Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, które podnoszą atrakcyjność inwestycji i stanowią dodatkowe udogodnienia dla przyszłych mieszkańców, m.in.:

  • kocioł gazowy dwufunkcyjny renomowanej marki Viessmann;
  • gotowa instalacja do montażu paneli fotowoltaicznych;
  • podziemne zbiorniki na wodę deszczową o poj. 10m3 z możliwością montażu pomy;
  • stolarka okienna o niestandardowych przeszkleniach – szczególnie duże przeszklenia z salonu na taras.

Segmenty zostaną przekazane przyszłym mieszkańcom w stanie deweloperskim, co pozwoli na dostosowanie domu do własnych potrzeb i stworzenie niepowtarzalnych aranżacji.

Architektura domu to kontynuacja cieszącego się sporym uznaniem projektu osiedla wyróżniającego się nowoczesnością i dbałością o szczegóły. Niewątpliwym atutem domów jest fakt, że powstały w ramach już istniejącego i zagospodarowanego osiedla, z gotowa infrastrukturą. Inwestycja znajduje się w cichej, zielonej okolicy, co zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i możliwość efektywnego wypoczynku. 

Zdjęcia z inwestycji

ETAP II - ZAKOŃCZONY

ETAP I - ZAKOŃCZONY

Nowoczesne domy Kraków

Planując inwestycję w Zabierzowie, blisko Krakowa i jednocześnie w otoczeniu zieleni, postawiliśmy sobie za cel realizację naprawdę nowoczesnych domów, które będą wyróżniać:

  • ciekawa architektura,
  • estetyczne i niebanalne elewacje,
  • funkcjonalne wnętrza,
  • wysoki standard wykonania,
  • równowaga pomiędzy bliskością miasta i przyrody,
  • własny ogródek i wyjątkowo piękne widoki z okien.

Oryginalne, dostosowane do ukształtowania terenu bryły budynków podkreślone zostały minimalistyczną kolorystyką i drewnianymi okładzinami elewacji. Takie połączenie zapewnia estetyczny i nowoczesny wygląd, dzięki czemu domy prezentują się bardzo atrakcyjnie. Projektując nowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej postawiliśmy sobie za cel spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Już od pierwszych planów inwestycji staramy się uwzględnić wszelkie aspekty, które przyczynią się do zapewniania maksimum komfortu oraz funkcjonalności dla przyszłych mieszkańców budowanych przez nas domów. Chcemy, by każdy mógł poczuć, że znalazł dobre miejsce do życia.

Nasze osiedle domów jednorodzinnych pod Krakowem to miejsce, do którego chce się wracać. Projektując je stworzyliśmy funkcjonalną przestrzeń dla rodzin, które pragną spędzać swój wolny czas w otoczeniu przyrody. Staraliśmy się uwzględnić wszelkie potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, czego efektem są nowoczesne domy spełniające najwyższe standardy. Oferowane przez nas przestrzenie charakteryzują się funkcjonalnością oraz komfortem. Elastyczny projekt domów pozwala zaaranżować wnętrze w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania. Jeśli poszukują Państwo przytulnego domu otoczonego zielenią zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Dwa ostatnie domy bliźniacze na kameralnym osiedlu wciąż czekają na swoich przyszłych mieszkańców!

Wszystkich poszukujących nowoczesnych domów jednorodzinnych w Krakowie i okolicy serdecznie zapraszamy do kontaktu. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą. Z radością odpowiemy na Państwa pytania.

Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.