...

DOMY

Nasze osiedle domów jednorodzinnych pod Krakowem zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy w Zabierzowie. Inwestycja powstała na wzgórzu z pięknym widokiem, w pobliżu rezerwatu przyrody Skała Kmity i malowniczego Zalewu Kamieniołom. Urokliwa lokalizacja łączy bliskość zieleni z szybkim dojazdem do stolicy Małopolski. Zielona okolica zapewnia mieszkańcom spokój oraz bezpieczeństwo, a lokalizacja w Zabierzowie gwarantuje wygodny dostęp do potrzebnej infrastruktury: szkoły i przedszkoli, usług medycznych, licznych sklepów i punktów usługowych, a także centrum sportowego z basenem czy restauracji. Miejscowość dysponuje także atrakcyjną ofertą dla miłośników tenisa i jazdy konnej. Kilka minut wystarczy, by dojechać do nowoczesnych galerii handlowych (Futura Park, Galeria Bronowice, Centrum Witek) i hipermarketów (Leroy Merlin, IKEA, Macro Cash & Carry).  W pobliżu osiedla zlokalizowany jest Kraków Business Park z własną stacją kolejową, dzięki czemu dojazd do Dworca Głównego w Krakowie zajmuje jedynie 25 min. Na lotnisko w Balicach dotrzemy własnym samochodem w ciągu 10 min.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby, które chcą posiadać przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny pod Krakowem, wyróżniający się wysoką, jakością wykonania oraz dogodną lokalizacją.

deweloper kraków apartamenty 8

Segment F2 – SPRZEDANY

ul. Kamienna 35AA

Dodatkowo zadaszone miejsca postojowe w przyziemiu o powierzchni 26,65 m2
W CENIE DOMU

Powierzchnia domu93,57 m2
Powierzchnia działki3,08 a
Łączna cena brutto 
deweloper kraków apartamenty 7

Segment F1 –SPRZEDANY

ul. Kamienna 35

Dodatkowo zadaszone miejsca postojowe w przyziemiu o powierzchni 26,65 m2
W CENIE DOMU

Powierzchnia domu94,52 m2
Powierzchnia działki 4,04 a
Łączna cena brutto980 000,00 zł 

Nowoczesne domy bliźniacze

Inwestycja składa się z dwóch etapów. I etap (zakończony)  to 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i 4 domy szeregowe, natomiast II etap (zakończony)  to 2 nowoczesne domy bliźniacze. Całe osiedle jest ogrodzone, z bramą otwieraną pilotem i wideodomofonem przy furtce.

*DODATKOWO w części przyziemia istnieje możliwość wydzielenia i zaaranżowania pomieszczenia gospodarczego o powierzchni ok. 10,70 m2. Jest to przestrzeń niewliczona w powierzchnię domu i stanowi atrakcyjne udogodnienie dla przyszłych mieszkańców.

CAŁKOWITA POWIERZCHNIA, KTÓRĄ PAŃSTWO KUPUJĄ TO OK. 131,00 M2!

Nowe domy w ofercie

W zrealizowanym przez nas II etapie inwestycji „Domy pod Leśną Skałą” powstały dwa domy w zabudowie bliźniaczej. Każdy segment o powierzchni ok. 94m2 posiada dwie kondygnacje mieszkalne, otwarty garaż w części przyziemia o pow. 26,65m2 oraz dodatkową przestrzeń gospodarczą o powierzchni ok. 10,70m2 możliwą do wydzielenia w części przyziemia. Na parterze, od strony południowej zostały wykonane tarasy drewniane o powierzchni ok. 20m2. Dodatkowym udogodnieniem są balkony na piętrze z wyjściem z obu sypialni wyłożone drewnianym pokładem i otoczone stalowymi balustradami. Każdy z naszych domów posiada własną działkę, która doskonale nadaje się do aranżacji, jako przydomowy ogródek – idealne miejsce relaksu i wypoczynku do zagospodarowania zgodnie z własnymi potrzebami.

Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, które podnoszą atrakcyjność inwestycji i stanowią dodatkowe udogodnienia dla przyszłych mieszkańców, m.in.:

  • kocioł gazowy dwufunkcyjny renomowanej marki Viessmann;
  • gotowa instalacja do montażu paneli fotowoltaicznych;
  • podziemne zbiorniki na wodę deszczową o poj. 10m3 z możliwością montażu pomy;
  • stolarka okienna o niestandardowych przeszkleniach – szczególnie duże przeszklenia z salonu na taras.

Segmenty zostaną przekazane przyszłym mieszkańcom w stanie deweloperskim, co pozwoli na dostosowanie domu do własnych potrzeb i stworzenie niepowtarzalnych aranżacji.

Architektura domu to kontynuacja cieszącego się sporym uznaniem projektu osiedla wyróżniającego się nowoczesnością i dbałością o szczegóły. Niewątpliwym atutem domów jest fakt, że powstały w ramach już istniejącego i zagospodarowanego osiedla, z gotowa infrastrukturą. Inwestycja znajduje się w cichej, zielonej okolicy, co zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i możliwość efektywnego wypoczynku. 

Zdjęcia z inwestycji

ETAP II - ZAKOŃCZONY

ETAP I - ZAKOŃCZONY

Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.