...

MEDIA

Wyborcza.pl
Deweloper to męski zawód? Mieszkania spod kobiecej ręki?

Pierwszego stycznia 2015 roku na łamach internetowego wydania krakowskiej Gazety Wyborczej ukazał się artykuł poświęcony Dorocie Koźmińskiej (DK-DEVELOPMENT) i Stanisławie Barskiej (Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka) – kobietom, które nie tylko doskonale znają rynek nieruchomości, ale także od wielu lat odnoszą na nim znaczne sukcesy. Jak kształtuje się sytuacja na krakowskim rynku nieruchomości? Czy kobiecie trudniej osiągnąć tak wiele? Jak będzie rozwijała się krakowska urbanistyka? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedzi w artykule.

Wyborcza.pl Kraków

Forum Przedsiębiorczości
Komfort dla wymagających

Luksusowa kamienica w samym centrum Krakowa? Nic dziwnego, że Kamienica NOVA wzbudza zainteresowanie mediów. W wydaniu Forum Przedsiębiorczości z lipca 2014 znajdą Państwo informacje o tej i innych inwestycjach DK-DEVELOPMENT.

Forum Przedsiębiorczości, nr 6 (16), 11 lipca 2014

KB Projekt Biuro Architektoniczne
Mieszkania z górnej półki

Z artykułu na stronie Biura Architektonicznego KB, dowiedzą się Państwo więcej na temat zrealizowanych inwestycji i dalszych planów DK-DEVELOPMENT. W tekście nasi specjaliści oceniają także sytuację na krakowskim rynku nieruchomości.

KB Projekt Biuro Architektoniczne

apartamenty.pl
Dzielnica Grzegórzki w Krakowie

Kamienica NOVA – ekskluzywny apartamentowiec w centrum Krakowa – położona jest właśnie na granicy Grzegórzek. Gościnnie na stronie portalu apartamenty.pl nasi specjaliści opowiadają o historii i zaletach tej krakowskiej dzielnicy.

apartamenty.pl

MPN, 06/2015
Wyjątkowe inwestycje w wyjątkowych lokalizacjach

W czerwcu 2015 po raz kolejny na łamach Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości ukazał się artykuł przybliżający najnowsze inwestycje DK-DEVELOPMENT. W numerze można przeczytać więcej na temat szczegółów takich inwestycji, jak Domy pod Leśną Skałą w Zabierzowie i Willa pod Modrzewiami. Dziennikarze podkreślili w tekście doskonałą lokalizację i wysoki standard naszych nieruchomości.

MPN, 06/2015

KRN, 19/2014
Wyróżnienie w konkursie SBDIM na Dewelopera Mieszkaniowego Roku 2014

Nasze zaangażowanie w rozwój urbanistyczny Krakowa kolejny raz zostało docenione. W październikowym numerze Krajowego Rynku Nieruchomości ukazał się artykuł o laureatach konkursu Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Nasza firma została wyróżniona w konkursie SBDIM na Dewelopera Mieszkaniowego Roku 2014. Jury doceniło najwyższy standard, funkcjonalność i nowatorstwo realizowanych przez nas inwestycji.

KRN, 19/2014

KRN, 23/2014
Zaproszono nas – Willa pod Modrzewiami

Willa pod Modrzewiami to miejsce, w którym z pewnością warto zamieszkać. W listopadzie 2014 zaprosiliśmy tutaj dziennikarzy z Krajowego Rynku Nieruchomości . Goście docenili spokojną lokalizację oraz dopracowaną architekturę nieruchomości. Cieszymy się, że nasza inwestycja wzbudza zainteresowanie mediów.

KRN, 23/2014

MPN, 04/2014
DK-DEVELOPMENT – nowoczesność w parze z funkcjonalnością

W kwietniu 2014 na łamach Małopolskiego Przeglądu Nieruchomości ukazał się artykuł opisujący realizowane przez nas inwestycje. W tym wydaniu miesięcznika czytelnicy mogli przeczytać więcej na temat kameralnej Kamienicy Perłowej, ekskluzywnej Kamienicy NOVEJ oraz Willi pod Modrzewiami.

MPN, 04/2014

MPN, 06/2014
Kraków ma duży potencjał

Dlaczego warto inwestować na krakowskim rynku nieruchomości? Jak specjaliści z DK-DEVELOPMENT oceniają zabudowę stolicy Małopolski? Jakie są trendy w rozwoju urbanistycznym miasta? Na te oraz wiele innych pytań w wywiadzie z czerwca 2014 w Miejskim Przeglądzie Nieruchomości odpowiedziała Dorota Koźmińska – Prezes Zarządu DK-DEVELOPMENT.

MPN, 06/2014

previous arrow
next arrow

DK-DEVELOPMENT w Telewizji Kraków

Zapraszamy do obejrzenia naszych zrealizowanych inwestycji w kontekście zabytków krakowskiej architektury – w czterech odcinkach programu „Nasze domy” produkcji TVP Kraków.

Nasze domy odc. 16 – Kamienica NOVA

Nasze domy odc. 6 – Kamienica Perłowa

Nasze domy odc. 7 – Kamienica Perłowa

Nasze domy odc. 5 – Bursztynowy Dom

Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.