...

Kamienica NOVA – apartamenty w centrum Krakowa

Kamienica NOVA – apartamenty w centrum Krakowa

Kamienica NOVA to luksusowy i elegancki budynek w znakomitej lokalizacji w centrum miasta – na granicy Kazimierza i Grzegórzek, przy kameralnej i cichej ul. Prochowej 9. Niedaleko stąd spacerem do Rynku Głównego lub Bulwarami Wiślanymi na Wawel.

Tuż obok znajduje się lubiane przez krakowian centrum handlowo-rozrywkowe Galeria Kazimierz oraz tereny rekreacyjne nad Wisłą. Korzystna lokalizacja inwestycji zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy), a jednocześnie umożliwia sprawny dojazd samochodem.

Kamienica NOVA łączy wyjątkową elegancję z funkcjonalnością i wygodą. Budowę zrealizowano na pod­sta­wie projektów uznanych architektów z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Kamienną elewację frontową wykonano ze szlachetnego szarego łupka, wnętrza urządzono przy użyciu marmuru, granitu, drewna, stali i szkła. Obszerne balkony od strony przestronnego dziedzińca, w parterze poszerzone o pry­watne, kameralne zielone tarasy, zapewniają zaciszne miejsce do odpoczynku. Monitorowane wejście do­stę­pne wyłącznie dla mieszkańców prowadzi do holu poprzez reprezentacyjny pasaż wejściowy, nawiązujący do wnętrz kamienic międzywojennych i urządzony z niezwykłą dbałością o każdy detal. Przeszklona, ci­cho­bieżna winda łączy wszystkie kondygnacje z holem i garażem podziemnym, gwarantującym wygodne miej­sca parkingowe, niezwykle cenne w śródmieściu.

W kameralnym, czteropiętrowym budynku znajduje się tylko 31 apartamentów o zróżnicowanych po­wierz­chniach (od 32 m2 do 79 m2). Mieszkania mogą być łączone i aranżowane zgodnie z indywidualnymi ży­cze­nia­mi Klientów. Inwestycja została zakończona, posiada zgodę na użytkowanie.

Wirtualny spacer

Zapraszamy na wirtualny spacer po inwestycji Kamienica NOVA

Zdjęcia z inwestycji

Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.