Ukraine

DEWELOPER LUKSUSOWYCH APARTAMENTÓW

Luksusowy deweloper Kraków | Apartamenty w Krakowie | DK-Development

​DK Development SP. z o.o. – luksusowy deweloper Kraków

Realizujemy kameralne inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach, zapewniając przy tym wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. Przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości wykończenia części wspólnych budynków i standardu zagospodarowania terenu. Obecnie nasza oferta sprzedaży obejmuje komfortowe domy jednorodzinne na obrzeżach miasta. Inwestycja wyróżnia się najwyższym standardem i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nowoczesne domy w pobliskim Zabierzowie cechuje doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem i pełną infrastrukturą. To miejsce, w których warto zamieszkać.

Miejsce postojowe nr 15 w garażu podziemnym

Oferujemy na sprzedaż OSTATNIE miejsce postojowe w garażu poziemnym apartamentowca Willa pod Modrzewiami przy ulicy Olszyny 8a w Krakowie. Cena miejsca to 36 800 PLN brutto (do negocjacji).

Domy w Zabierzowie,ul. Kamienna 35

Z myślą o tych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym domu jednorodzinnym z ogrodem, nie rezygnując z bliskości miasta, powstało kameralne osiedle Domów pod Leśną Skałą. Funkcjonalne, nowoczesne domy z garażem i tarasami są malowniczo położone na widokowej działce w Zabierzowie. Znakomita lokalizacja pozwala na łatwy dojazd do miasta i korzystanie z pobliskich sklepów, marketów, szkół i przedszkoli.

Domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej
Zabierzów, ul. Kamienna 35

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. - Tylko prestiżowe inwestycje3 Nowe domy w ofercie - zobacz więcej

Biurowiec BENACO powierzchnie biurowe i usługowo-handlowe na wynajem
Kraków, ul. Pilotów 2E

Budynek biurowy BENACO z parterem handlowo-usługowym to nowoczesny obiekt klasy A, zlokalizowany w Śródmieściu Krakowa. Biurowiec zapewnia komfortowe warunki pracy zarówno międzynarodowym firmom o charakterze korporacyjnym, jak i średniej wielkości lokalnym najemcom poszukującym nowoczesnych lokali biurowych. Parterowa część budynku posiadająca wyjątkowo dobrą ekspozycję i dostęp od strony głównej ulicy z powodzeniem pełni funkcję salonu sprzedaży.

Pilotów 2E, KrakówPilotów 2E, Kraków
Luksusowe powierzchnie biurowe więcej

Typ lokalu Poziom Powierzchnia brutto Powierzchnia netto Wysokość Cena za m² Łączna cena netto
usługowo-handlowy parter 77,47 m² 77,47 m² 387 cm 87,71 zł 6 795,00 PLN
biurowy 3 piętro 441,79 m² 371,93 m² 275 cm 64,00 zł 27 391,00 PLN
biurowy – wariant A 3 piętro 193,74 m² 163,10 m² 275 cm 64,00 zł 12 011,88 PLN
biurowy – wariant B 3 piętro 248,03 m² 208,81 m² 275 cm 64,00 zł 15 377,86 PLN
biurowy 2 piętro 245,25 m² 210,86 m² 275 cm 64,00 zł 15 696  PLN

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2021

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.