MIESZKANIA I APARTAMENTY W KRAKOWIE

Ukraine

Zabierzów – Domy pod Leśną Skałą

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Zabierzowie przy ul. Kamiennej 35.

Domy pod Leśną SkałąInwestycja obejmuje 8 gotowych domów w za­bu­do­wie bliźniaczej i 4 gotowe domy w za­bu­do­wie szeregowej. Budynki wyróżnia nowoczesna architektura, niebanalne elewacje oraz dostosowanie projektu do naturalnych warunków ukształtowania terenu. Całe osiedle jest ogrodzone, z bramą otwieraną pilotem i wideodomofonem przy furtce.

Osiedle powstało około 10 km od centrum Krakowa, na położonej na wzgórzu działce z pięknym widokiem, w pobliżu rezerwatu przyrody Skała Kmity. Sąsiedztwo to nowe domy jednorodzinne. Lokalizacja osiedla zapewnia wygodny dostęp do pobliskich sklepów i marketów, przedszkoli, szkoły podstawowej i gimnazjum z ogólnodostępnym basenem oraz ośrodka zdrowia w Zabie­rzowie. Miejscowość dysponuje także atrakcyjną ofertą dla miłośników tenisa i jazdy konnej. Położenie osiedla umożliwia również łatwy dojazd do centrum Krakowa i lotniska w Balicach. Kilka minut wystarczy, by dojechać do nowoczesnych galerii handlowych (Futura Park, Galeria Bronowice, Centrum Witek) i hipermarketów (Leroy Merlin, IKEA, Macro Cash & Carry).  W pobliżu osiedla zlokalizowane jest najnowocześniejsze centrum biurowe w Małopolsce, chluba gminy Zabierzów – Kraków Business Park z własną stacją kolejową.

Funkcjonalne i nowoczesne domy, każdy o powierzchni 126,75 m2, mają dwie kondygnacje mieszkalne. Na par­te­rze znajduje się pokój dzienny z kuchnią, gabinet i łazienka, a na piętrze dwie sypialnie, garderoba i łazienka. Otwarty garaż pod domem pozwala na parkowanie 2 samochodów. Atutem projektu są tarasy: na parterze z wyjściem z pokoju dziennego od strony południowej (o pow. prawie 20 m2) oraz na piętrze z wyj­ściem z obu sypialni (o pow. 16 m2).  Działki o powierzchni od 2,86 ara do 4,08 ara pozwalają na za­pro­jek­towanie przy każdym domu niewielkiego ogródka.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby, które chcą posiadać przestronny i ekskluzywny dom pod Krakowem, wyróżniający się wysoką jakością wykonania oraz dogodną lokalizacją.Tabela cennika gotowych domów na sprzedaż (wersja deweloperska rozszerzona)

Plan zagospodarowania osiedla

Nr Powierzchnia domu Cena domu zł/1m2 Powierzchnia działki Cena działki brutto Cena domu brutto Łączna cena brutto
A1 126,75m2 4100 PLN 4,08 ar 153 000 PLN 519 675 PLN 672 675 PLN – zarezerwowany
A2 DOM SPRZEDANY
B1 DOM SPRZEDANY
B2 DOM SPRZEDANY
C1 DOM SPRZEDANY
C2 DOM SPRZEDANY
D1 126,75m2 4100 PLN 3,64 ar 136 500 PLN 519 675 PLN 656 175 PLN – zarezerwowany
D2 DOM SPRZEDANY
E1 DOM SPRZEDANY
E2 DOM SPRZEDANY
E3 DOM SPRZEDANY
E4 DOM SPRZEDANY

Zdjęcia z inwestycji

Lokalizacja inwestycji

Copyright by DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. 2020

DK-DEVELOPMENT Sp. z o.o. firma deweloperska powstała w 1996 roku, od tego czasu prężnie rozwija się na rynku Krakowskim budując i sprzedając luksusowe mieszkania w Krakowie. Realizujemy budowy ekskluzywnych mieszkań i apartamentów o najwyższym standardzie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku budowlanym w regionie Krakowa. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór gotowych, wykończonych mieszkań i apartamentów na sprzedaż oraz lokali usługowych do wynajęcia w Krakowie i w okolicach. Dotychczas zrealizowaliśmy takie inwestycje mieszkalne jak: gotowe jednorodzinne domy mieszkalne "Domy pod Leśną Skałą" w Zabierzowie, komfortowe mieszkania "Willa pod Modrzewiami" w Śródmieściu Krakowa, luksusowe apartamenty "Kamienica Perłowa" - Stare Miasto i prestiżowy biurowiec klasy A "BENACO". Jako deweloper zostaliśmy wyróżnieni nagrodami "Best Quality 2014" oraz tytułem Mieszkaniowego Dewelopera roku 2014. Gwarantujemy najwyższy standard, a nasze mieszkania to najlepsza i pewna inwestycja w nieruchomość.